The Americans (Takoví normální Američané)
88/100 - 61×

The Americans(Takoví normální Američané)

Příjemní manželé mají domek na předměstí, upravený trávník, děti, práci, americký přízvuk a americká jména. Nikdo, ani jejich děti, netuší, že jsou ve skutečnosti vzájemně cizími agenty KGB, kteří v USA v době studené války plní misi. A teď se do sousedství přistěhovala rodinka agenta FBI, mise se komplikují, spojky se mění a změnami prochází i samotná domácnost…

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FX | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller

Co nás čeká v příštích dílech?

Co nás čeká v příštích dílech?

Byli oznámeny popisy následujících čtyř epizod. Na co se ještě můžeme těšit v první polovině této řady?

1 0
16.2.2015

3×04 – Sáček trávy

Philip bude muset čelit morálnímu dilema a spory s Elizabeth se budou nadále eskalovat. Stan přijde s teorií, která zásadně ovlivní národní bezpečnost. Paige bude mít překvapivé narozeninové přá­ní.

3×05 – Salangský průsmyk
(nachází se v Afghánistánu)

Philip se musí ve svém životě přebíhat mezi mnoha ženami, Elizabeth udělá drastická opatření k dokončení mise a Stan se přidá k plánu zachránit Ninu spolu s velmi nepravděpodobným spojencem.

3×06 – Znovuzrozen

Gabriel získá překvapivé informace. Elizabeth převezme rodinné záležitosti do svých rukou. Stan se dozví znepokojivé informace ze své minulosti a obrátí se na Sandru pro pomoc.

3×07 – Walter Taffet

Philip a Elizabeth pocítí tíhu rodinných tajemstvích, když následují zájmy KGB v jižní Africe. Stan svádí boj jak doma tak v práci a Marthu čeká šokující pokrok.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama