The Apprentice
60/100 - 3×

The Apprentice

Assesment centre, jaké jste ještě nezažili. V této show si nikdo nezpívá a hlavní cenou není hotovost ani světová sláva. Šestnáct velmi různorodých kandidátů na prestižní a skvěle placenou práci pro milionáře Donalda Trumpa plní svěřené úkoly, které prověří jejich přirozenou inteligenci, dravost, obchodního ducha a nápaditost, jako i schopnost vyniknout při práci v týmech. Méně seriozní československá verze s Norou Mojsejovou nesla název Šéfka.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | NBC | 60 minut

S07E12: Tee'd Off

S07E12: Tee'd Off

V části 1 finále sezóny čelí poslední tři panu Trumpovi v zasedací místnosti, aby prosili své případy.

cz sk
3.12.2010
1 hodina

Sekera padá na jeden den a další den jsou zbývající dva kandidáti pověřeni poslední a nejtěžší výzvou. Jeden finalista povede VIP golfový turnaj s Kathy Griffin a druhý bude řídit koncert Lize Minnelli a turnajovou večeři. Dříve vypálení kandidáti se vracejí, aby pomohli, ale jeden je odvolán, takže finalista má krátkou ruku. Zásobník odpadne, fotograf skončí ve špatném stavu a velká chyba tisku hrozí, že zničí šance finalistů na to, že se stanou The Apprentice.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama