The Bastard Executioner (Mistr popravčí)
80/100 - 83×

The Bastard Executioner(Mistr popravčí)

Čtrnácté století. Anglie. Války. Jednou takovou válkou je poznamenán voják z armády krále Edwarda I. Jenže je znovu povolán do služby a musí se opět chopit meče ze všech nejkrvavějších: popravčího meče. Historický seriál The Bastard Executioner je sice fikcí, ale částečně se v něm budou odrážet některé momenty z dějin zejména Velké Británie, například povstání ve Walesu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FX | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Stephen Moyer (Milus Corbett),

Milus Corbett

Milus Corbett

Podlý a ambiciózní muž, který je zároveň pravou rukou barona Ventrise, jemuž je nejdůvěryhodnějším rádcem a osvědčeným stratégem v boji. Jeho postavení mu dovoluje přizpůsobovat si zákon k obrazu svému.


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rikhart

Pro mě druhá nejlepší postava vůbec z celého seriálového světa. Bez něj by ten seriál rozhodně nemohla postava morálně tupého Wilkina utáhnout.

30.11.2015 | 20:04:09

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama