The Bastard Executioner
80/100 - 72×

The Bastard Executioner

Čtrnácté století. Anglie. Války. Jednou takovou válkou je poznamenán voják z armády krále Edwarda I. Jenže je znovu povolán do služby a musí se opět chopit meče ze všech nejkrvavějších: popravčího meče. Historický seriál The Bastard Executioner je sice fikcí, ale částečně se v něm budou odrážet některé momenty z dějin zejména Velké Británie, například povstání ve Walesu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FX | 60 minut


The Bastard Executioner: Krvavá historie od tvůrce Zákona gangu

The Bastard Executioner: Krvavá historie od tvůrce Zákona gangu

Stanice FX se pouští do velké historické hry. S tvůrcem Sons of Anarchy pracuje na seriálu, který má obsahovat jak prvky dříve zmíněného, tak i prvky divácky oblíbeného Game of Thrones. Podívejte se na první trailer, zda něco ze slíbené atmosféry pochytíte.


9 0
13.7.2015

Čtrnácté století. Anglie. Války. Jednou takovou válkou je poznamenán voják z armády krále Edvarda III. Jenže je znovu povolán do služby a musí se opět chopit meče ze všech nejkrvavějších: popravčího meče. Historický seriál The Bastard Executioner je sice fikcí, ale částečně se v něm budou odrážet některé momenty z dějin zejména Velké Británie, například povstání ve Walesu.

Za seriálem stojí tvůrce Sons of Anarchy Kurt Sutter. V hlavních rolích se objeví Lee Jones, Stephen Moyer (True Blood), Darren Evans (Galavant), Danny Sapani (Penny Dreadful), Katey Sagal (Sons of Anarchy), Timothy V. Murphy (True Detective) a další. Desetídílná první řada bude mít na stanici FX premiéru na podzim 2015.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

JackomoSVK

No vypadá to dobre :)

13.7.2015 | 18:36:00
Sochorka

Uz se tesim :) super sestava hercu i tvurcu…

13.7.2015 | 20:17:43
Strejda Kamil

uvidíme

26.7.2015 | 15:22:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !