The Big C (Ve znamení raka) S03E02: What´s Your Story?

S03E02: What´s Your Story?

S03E02: What´s Your Story?
cz sk
15.4.2012
460 000
30 minut

REŽIE: Michael Engler | SCÉNÁŘ: Darlene Hunt

Adam zjistí z Paulova blogu, že Cathy mu byla nevěrná s Lennym, a odmítá se s ní bavit. Rozčílená Cathy se opije u Kirbyho v baru a pak za Adamem přijede do školy, kde mu začne nevědomky před celou třídou vyprávět, co všechno jako mladá dělala, čímž ho ještě víc rozčílí a on dostane trest. Ten dostane i Ababou, která se vloupe do rozhlasové místnosti, aby po celé škole rozhlásila, že otevírá nové Sdružení pro černošské studenty. Mezitím dostane Cathy vynadáno i ředitelky Schumanové, které se jen vysměje. Sean, který ve škole pracuje je k tomu všemu nespokojený se svou prací školníka, když se mu otevře nový zdroj výdělku – zapojí si jeden starý nalezený telefon, který však někteří lidé pokládají za placenou erotickou gay linku.

SNEAK PEEKY

Úleva

Promluv si se zrcadlem

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BizarníBibliofil

Sean a gay linka :D

19.1.2019 | 10:54:13

The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek