The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

Novinky

 • Laura Linney si odnáší svou čtvrtou Emmy

  Britská herečka Laura Linney, která v The Big C ztvárnila roli Cathy Jamison, si ze včerejšího vyhlášení televizních cen Emmy odnesla za svůj výkon v poslední sérii seriálu zlatou sošku. Ta už je její v pořadí čtvrtá, první tři získala za své role v seriálu Fraiser, filmu Wild Iris a historické minisérii John Adams. Poslední minisérie jí navíc vynesla i Zlatý glób, stejně jako první řada The Big C. Gratulujeme Lauře a děkujeme za všechny její skvěle zahrané postavy, Cathy nevyjímaje.

  3 0
  23.9.2013 | 8:59iHyiDiskuze (1)
 • Čtvrtá série bude. Poslední.

  Stanice Showtime právě po nezvykle dlouhých debatách rozhodla o budoucnosti seriálu Big C. Po vcelku nepovedené třetí řadě nehodlají dávat od seriálu ruce pryč, zvolí však trochu jinou taktiku. Odvysílají poslední 4 hodinové epizody, které tak ukončí celý příběh rodiny Jamisonovy. Doufejme, že se jim podaří odejít s grácií a já sám doufám, že se třeba díky této informaci rozhodnu dokončit titulky k posledním dvěma epizodám třetí řady.

  0 0
  30.7.2012 | 22:50iHyiDiskuze (1)
 • Dostane Big C 4. sérii?

  Včera po deseti epizodách seriál skončil svou třetí řadu. Od těch předešlých dvou se lišila v mnohém. Jaký je však výhled celého seriálu do příští série, dostane-li ji? Zjistíte to uvnitř článku.

  0 0
  19.6.2012 | 20:07iHyiDiskuze (2)
 • Seriál si bere týdenní pauzu

  Včera (respektive v neděli) byla odvysílána sedmá epizoda seriálu, se kterou si ještě budeme muset chvíli vydržet jako s tou nejaktuálnější. Příští týden totiž žádná nová epizoda nebude, dočkáme se jí až 4. června, kdy uvidíme díl s pořadovým číslem 8. Pak už nás do konce série budou čekat jenom poslední dvě epizody (tato série je zkrácená, nemá tedy 13 epizod, jako série předchozí) a skončí 18. června. A můžeme doufat, že kvůli jejímu zkrácení se nemusíme obávat, že Showtime plánuje příběh rodiny Jamisonovy definitivně uzavřít.

  0 0
  22.5.2012 | 8:09iHyiDiskuze (0)
 • Další dvě epizody se dostaly na internet

  Všichni jsme už čekali, až si opět v pondělí budeme moci pustit druhý díl třetí řady, nakonec si ale můžeme všichni udělat dva týdny náskok. Dnes se totiž na síti objevily hned další dvě (tedy 3×02 What´s Your Story a 3×03 Bundle of Joy) epizody! Pravděpodobně jde o ripy ze služby Showtime On Demand pro prémiové zákazníky této stanice. A pokud vás pálí otázka, kdy budou české titulky, můžu vás potěšit, že na jedněch právě začínám pracovat.

  0 0
  12.4.2012 | 14:27iHyiDiskuze (1)
 • První epizoda i s titulky oficiálně za námi

  Tak už jsme se konečně – a ještě jednou připomínám, že oficiálně – dočkali premiéry 3. řady našeho oblíbeného seriálu. Kvůli dnešním oslavám jara vám přečasy nahrávám o něco později, ale přesto nahrávám, můžete si tedy vychutnat novou epizody jak ve verzi FQM, tak i v AFG a 720p. Příjemnou zábavu a nezapomeňte epizodu ohodnotit v pravém boxíku a hlasovat v anketě!

  0 0
  9.4.2012 | 19:44iHyiDiskuze (0)
 • Začíná nová řada a nová verze webu!

  Po měsících odkládání a slibování jsem se konečně dostal k tomu, abych dokončil práce na tomto webu. A vybral jsem si k tomu datum velice příhodné – start 3. série tohoto skvělého seriálu. Více si přečtěte uvnitř.

  0 0
  8.4.2012 | 23:32iHyiDiskuze (0)
 • První epizoda už je venku!

  Showtime si pro nás nachystalo krásné jarní překvapení. Na svůj YouTube kanál nahrálo nové epizody tří svých seriálů, které v dubnu odstartují – The Borgias, Nurse Jackie a hlavně The Big C. Epizodu 3×01 Thin Ice už můžete najít na internetu, videa na YouTube jsou totiž přirozeně regionálně omezená. Pokud se do startu seriálu – tedy 8. dubna – objeví nějaké (jakékoliv) časování, začnu pracovat na českých titulcích jak jen to bude možné.

  0 0
  28.3.2012 | 15:44iHyiDiskuze (0)
 • Den proti rakovině

  Jak můžete i vy sami pomoci v boji proti rakovině? Stačí si pohlídat jeden den v květnu, mít u sebe 20 Kč a koupit si malou žlutou kytičku, jako je ta na obrázku. Každoročně (letos 16.5.2012) se koná celostátní Den proti rakovině do nějž se může zapojit každý občan jak aktivně, tak „pasivně“. Více informací najdete na oficiálních stránkách www.denprotirakovine.cz.

  0 0
  5.2.2012 | 0:00iHyiDiskuze (0)
 • Vyfoťte céčko a přispějte na boj s rakovinou

  To je nová kampaň stanice Showtime k příležitosti startu 2. série jejich seriálu The Big C. Vše funguje jednoduše přes Facebook – pošlete fotku sebe, jak děláte (jakkoliv) písmeno C a Showtime za vás přispěje 5 dolarů na boj proti rakovině. Aplikace je dostupná na stránce http://apps.facebook.com/cyourself/.

  0 0
  29.8.2011 | 16:31iHyiDiskuze (0)
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama