The Blacklist: Redemption (Černá listina: Vykoupení) Bude The Blacklist: Redemption pokračovat?

Bude The Blacklist: Redemption pokračovat?

Bude The Blacklist: Redemption pokračovat?

Finále první série je za námi a ve vzduchu nyní visí otázka, zda se The Blacklist: Redemption dočká i série druhé. Pojďme se podívat na jeho čísla a zkusme odhadnout, zda se NBC rozhodne spin-off slavnějšího předchůdce vykoupit nebo zavrhnout.

7 0
16.4.2017

Nalijme si čistého vína; The Blacklist: Redemption je na tom velmi špatně. Ať už bereme ohled na rating či sledovanost, tento seriál má třetí nejhorší výsledky v rámci stanice. Průměrný rating činí 0.76 a průměrná sledovanost je na čtyřech milionech, což nejsou pěkná čísla. Hůře už jsou na tom pouze Powerless (0.73) a Emerald City (0.72).

(Tomovo vykoupení po příběhové stránce ještě není u konce. Foto: NBC)


Když se podíváme na původní The Blacklist, výsledky jsou o chlup lepší; rating v průměru 1.06 a sledovanost 5,4 milionu. Toto srovnání je o to důležitější, když vezmeme v potaz, že oba seriály sdílejí stejný vysílací den i čas. Pokud se tedy NBC bude rozhodovat mezi těmito dvěma Listinami, je snad jasné, že zvolí tu originální.

Znamená to, že tým Halcyon to má sečtené? Ne tak docela. I přes svá špatná čísla si Redemption udržel poměrně stabilní diváckou základnu a nedocházelo k žádným velkým pádům. Dále je zde fakt, že NBC má značku Blacklist evidentně ráda; třetí série původního seriálu neměla zrovna zářné výsledky a přesto se stanice rozhodla obnovit ho a zároveň mu objednat vlastní spin-off. Otázkou je, zda bude stanice takto štědrá i letos.

(Howard Hargrave svou lest ještě nedokončil. Foto: NBC)

Na oficiální stanovisko si budeme muset ještě počkat. Mezitím se zeptejte sami sebe, zda si podle vás The Blacklist: Redemption druhou sezónu vůbec zaslouží a svůj názor sdělte v následující anketě.

Chcete, aby byl The Blacklist: Redemption obnoven pro druhou sérii?

71%
29%
73 hlasů

Diskuze /6

lukascoolarik

Druhá série by mohla být slušná, ale nebudu si trhat vlasy, když NBC seriál zruší. Docela by mě i zajímalo, jak by se tvůrci poprali s tím, aby Redemption dokončili v Blacklistu… Pokud ho taky nezruší. :-D

čestný člen redakce
16.4.2017 | 20:19:05
Romix01

Nepotřebuji druhou sérii.. bude stačit, když navážou na příběh z Redemption v originálním Blacklistu. :)

16.4.2017 | 20:59:28
Lex Luthor

Dobrý seriál, akce bez zbytečných keců, mluvilo se jen když to bylo potřeba a pěkně mi to utíkalo, ale souhlas pokud pro obnovu tak původní seriál a příběh spin offu by mohli odvyprávět tam, ideální by bylo kdyby obnovili oba seriály.

17.4.2017 | 13:34:29
PRINC180

Ani já nepotřebuji druhou serii víc mě baví originál „The Blacklist“.

17.4.2017 | 15:53:58
ScaryX

Stojím si za tím, že to byl naprosto zbytečný seriál. Snad vůbec nic nového a jedinou zajímavou myšlenku nakonec zadupali do země. A závěr mě vyloženě zklamal. Snad to případně dovyřeší v rámci dalšího jména z Listiny…

čestný člen redakce
18.4.2017 | 19:10:14
FerryH

podle me si nezaslouzi druhou serii… snad jen dusicka scifisty mi naseptava, ze ten uplne zaverecny motiv prototypu kvantoveho pocitace a s tim i nebezpeci pro cely svet, mozna i nejakou tou Umelou Inteligenci, by mohl mit zajimavej prvek pro pripadnou druhou serii… ale to je co kdyby scifisty… zakladni Blacklist je nesporne o par radu lepsim serialem! ;O)

27.4.2017 | 22:42:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Vykoupení přerušeno

Redemption se druhé série nedočká

Redemption se druhé série nedočká

Tom Keen se svým vykoupením u diváků nezabodoval. The Blacklist: Redemption je po jedné sérii zrušen. Jeho starší kolega byl však včera obnoven pro pátou sérii, což fanouškům dává alespoň částečnou naději, že bude příběh dovyprávěn v původní Černé listině.

Reklama

Tváře seriálu

Tváře seriálu

Nejlepší postavy

Reklama

Sledujte nás