The Blacklist: Redemption (Černá listina: Vykoupení) Stručně a jasně o The Blacklist: Redemption

Stručně a jasně o The Blacklist: Redemption

Stručně a jasně o The Blacklist: Redemption

Začátek The Blacklist: Redemption je téměř za dveřmi a mnoho fanoušků stále netuší, co od této odnože původního seriálu Černá listina vlastně čekat. Na letošní konferenci TCA padlo pár odpovědí na několik zásadních otázek, kromě toho si ale shrneme i základní fakta.


3 0
21.1.2017

Kdy má seriál premiéru?
24. února 2017.

Kolik epizod bude mít první série?
Objednáno bylo osm dílů.


O čem to vlastně bude?
Vše se točí okolo organizace Grey Matters, kterou vede Susan Hargraveová. Na rozdíl od FBI a podobných autorit se nebojí překročit meze zákona, aby dosáhli spravedlnosti, a operuje v tzv. šedé zóně. Kromě bádání v minulosti Toma Keena tak můžeme sledovat řešení těch nejzapeklitějších případů, na které jsou všichni ostatní krátcí.

Když se jedná o spin-off, kdo z původního seriálu přejde do Redemption?
Celou pětici hlavních postav nového seriálu jsme mohli vidět už v původním Blacklistu; tvářemi Redemption budou Tom Keen, Susan Hargraveová, Nez Rowanová, Matias Solomon a Dumont.

Pokud chcete být v obraze, nástin Redemption lze zpozorovat v epizodách Susan Hargrave a Alexander Kirk, z nichž druhá jmenovaná je tzv. back-door pilotem pro blížící se novinku.

Kdy, proč a jak přejde Tom Keen do spin-offu?
Přechod Toma Keena proběhne v 15. epizodě 4. série The Blacklist a hned po tomto díle má premiéru Redemption, kde bude příběh pokračovat.

Podle všeho se Tom ze zatím neznámého důvodu rozhodne vydat za Susan Hargraveovou, aby zjistil pravdu o své minulosti. Red mu ke konci 3. série prozradil, že Susan je jeho biologická matka, o čemž ale Susan nemá tušení.

(Tým z FBI na návštěvě v Grey Matters. Zdroj: NBC)

A nemá teď Tom náhodou rodinu?
„Rozhodli jsme se, že neztvárníme příběh otce, co jen tak odjede, aby si dělal to svoje, a odhodí svoje dítě,“ prozradil jeden z tvůrců. Tom se bude snažit vyvážit svůj osobní život otce a manžela se svým pracovním životem agenta v utajení.

Znamená to, že Tom odejde z Blacklistu?
Nikoliv; podle tvůrců bude stále součástí původního seriálu a jeho „odchod“ je spíše s čárkou na konci příběhu, ne s tečkou.

Objeví se v Redemption i Red?
V první sérii rozhodně ne. Scenáristé se rozhodli plně soustředit na to, aby postavili novinku na vlastní nohy, takže žádné tahání za nitky od Správce zločinu nečekejte. Pokud se seriál dočká další série, pak už možná ano.

V čem se Redemption liší od původního Blacklistu?
Zatímco The Blacklist je popisován jako policejní drama, Redemption bude špionážní thriller. A byť zní dynamika vztahu Toma se Susan jako kopie vztahu Red a Liz, tvůrci tvrdí, že příběh bude zcela jiný a podle všeho bude mnohem snazší se ztotožnit s postavami.

Kdy se vrátí The Blacklist?
Vzhledem k tomu, že Redemption převezme vysílací čas svého staršího kolegy, Blacklist se na osm týdnů odporoučí z programu. Vrátí se 21. dubna se dvěma epizodami za sebou.

Diskuze /1

Lex Luthor

Škoda, že se Red nemihne v Redemption mohl by aspon v pilotní epizodě, tak doufám, že seriál bude stát za to a dají mu druhou sérii kde by se už mohl objevit.

21.1.2017 | 15:14:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Vykoupení přerušeno

Redemption se druhé série nedočká

Redemption se druhé série nedočká

Tom Keen se svým vykoupením u diváků nezabodoval. The Blacklist: Redemption je po jedné sérii zrušen. Jeho starší kolega byl však včera obnoven pro pátou sérii, což fanouškům dává alespoň částečnou naději, že bude příběh dovyprávěn v původní Černé listině.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu The Blacklist: Redemption a poděkovat mu za jeho práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Tváře seriálu

Tváře seriálu

Nejlepší postavy

Sledujte nás