The Blacklist (Černá listina) Diskuze

Diskuze

 • Finále 5. série (21, 18.7.2019 21:38)

  Diskutujte o událostech závěrečné epizody páté řady.

 • Obecná diskuze (111, 11.3.2019 19:44)

  Povídejte si o seriálu The Blacklist či o jeho webu.

 • Titulky (5, 24.3.2019 13:07)

  České titulky k 6. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu.

  Nemáme žádné informace o tom, kdy budou k dispozici. Ani v případech delšího zpoždění překlad nepřevezmeme, protože máme za to, že oficiální titulky eventuálně vyjdou. S přebíráním titulků nemáme nic společného a neděláme ani přečasy. Na stažené titulky pouze odkazujeme.

  Žádný z členů redakce webu Edna.cz se na překladu nepodílí, takže nemá smysl se zde na cokoliv ohledně titulků ptát. Jakékoliv dotazy na překlad tedy budou nelítostně mazány. Výjimku budou tvořit otázky položené v této vyhrazené diskuzi, které tento text nezodpověděl.

Titulky

Epizoda S06E22: Robert Diaz

cz100%
DOKONČENO

České titulky k 6. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu. Vznikají i neoficiální překlady, které ale Edna.cz rovněž nezaštiťuje. Než se na cokoliv začnete ptát, přečtěte si prosím toto krátké vyjádření. Veškeré komentáře k titulkům směřujte výhradně do této diskuze.

Bude Redův osud letos zpečetěn?

The Blacklist se vrátí se sedmou řadou

The Blacklist se vrátí se sedmou řadou

Navzdory špatným výsledkům NBC přichází s radostnou zprávou pro fanoušky Černé listiny. Šestá řada ještě ani neskončila a už teď se můžeme uklidnit tím, že se dočkáme řady sedmé. Stanice rozhodnutí odůvodnila vyšším počtem přehrání v DVR zařízeních do sedmi dnů od premiéry.

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím šesti sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás