The Blacklist (Černá listina) Diskuze

Diskuze

 • Finále 5. série (21, 18.7.2019 21:38)

  Diskutujte o událostech závěrečné epizody páté řady.

 • Obecná diskuze (111, 11.3.2019 19:44)

  Povídejte si o seriálu The Blacklist či o jeho webu.

 • Titulky (3, 7.10.2019 20:01)

  České titulky k 7. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu, odkud překlad pochází již několik řad.

  Nemáme žádné informace o tom, kdy budou k dispozici. Ani v případech delšího zpoždění překlad nepřevezmeme, protože máme za to, že oficiální titulky eventuálně vyjdou. S přebíráním titulků nemáme nic společného a neděláme ani přečasy. Na stažené titulky pouze odkazujeme.

  Žádný z členů redakce webu Edna.cz se na překladu nepodílí, takže nemá smysl se zde na cokoliv ohledně titulků ptát. Jakékoliv dotazy na překlad tedy budou nelítostně mazány, obzvlášť v hodnocení epizod, kde nemají co dělat. Výjimku budou tvořit otázky položené v této vyhrazené diskuzi, které tento text nezodpověděl.

  Na související notu, neptejte se, kde si epizody můžete stáhnout nebo přehrát. Máte hlavu a máte internet. Navíc je na Edně warez zakázán. Stačí hledat a i odpůrci torrentů najdou, co hledají. A jestli někde není k mání video s titulky v obraze, uvědomte si, že je v obraze nepotřebujete. Stačí mít slušný přehrávač.

Titulky

Epizoda S07E12: Cornelius Ruck

cz100%
DOKONČENO

České titulky k 7. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu. Než se na cokoliv začnete ptát, přečtěte si prosím toto krátké vyjádření. Veškeré komentáře k titulkům směřujte výhradně do této diskuze.

Nekončíme

Osmá řada Černé listiny je zaručená

Osmá řada Černé listiny je zaručená

Stanice NBC přináší radostné zprávy pro fanoušky dramatu The Blacklist. James Spader se vrátí jakožto Raymond Reddington i v nadcházející sezóně s již osmou řadou tohoto seriálu. Rovněž bylo prozrazeno, že sedmá série bude pokračovat od 21. března.

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím šesti sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás