The Blacklist (Černá listina) Diskuze: Titulky

Diskuze: Titulky

České titulky k 7. řadě jsou z oficiální distribuce Netflixu, odkud překlad pochází již několik řad.

Nemáme žádné informace o tom, kdy budou k dispozici. Ani v případech delšího zpoždění překlad nepřevezmeme, protože máme za to, že oficiální titulky eventuálně vyjdou. S přebíráním titulků nemáme nic společného a neděláme ani přečasy. Na stažené titulky pouze odkazujeme.

Žádný z členů redakce webu Edna.cz se na překladu nepodílí, takže nemá smysl se zde na cokoliv ohledně titulků ptát. Jakékoliv dotazy na překlad tedy budou nelítostně mazány, obzvlášť v hodnocení epizod, kde nemají co dělat. Výjimku budou tvořit otázky položené v této vyhrazené diskuzi, které tento text nezodpověděl.

Na související notu, neptejte se, kde si epizody můžete stáhnout nebo přehrát. Máte hlavu a máte internet. Navíc je na Edně warez zakázán. Stačí hledat a i odpůrci torrentů najdou, co hledají. A jestli někde není k mání video s titulky v obraze, uvědomte si, že je v obraze nepotřebujete. Stačí mít slušný přehrávač.

ZoeCoudy

Píšete, že budete odkazovat kde můžeme titulky stáhnout. Mohla bych poprosit o odkaz kde se tedy sama mohu podívat jestli jsou již titulky k dispozici? Je mi jasné, že máte své osobní životy a nemáte čas neustále hlídat, jestli titulky už vyšly. Díky!

#2 lukascoolarik
6.10.2019 | 14:13:23
lukascoolarik

#1 ZoeCoudy: Hlídá to robot, takže odkazujeme téměř okamžitě po nahrání. A titulky se už od 1. řady dávají na tentýž web – titulky.com.

#3 ZoeCoudy
webmaster
6.10.2019 | 14:50:40
7.10.2019 | 20:01:30
vencas01

mě by zajímalo zda se ještě dělá na dabingu od 5 serie serial sem začal nedavno sledovat sem uz ve 3 serii a nezastavitelně se blížím k 5. ale ta již neni dabovaná tak jestli má někdo info

10.4.2020 | 21:01:42
JoeySid

Začni sledovat s titulky. Další řady nadabované nejsou a nevypadá, že by se to mělo v dohledné době změnit. Nejspíš to i souvisí s tím, že seriál u nás distribuje Netflix.

10.4.2020 | 23:05:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co se ví o osmé řadě?

  • Rozhodně se jí dočkáme.
  • Z důvodu koronaviru pravděpodobně začne později než obvykle.
  • Alina Parková (Laura Sohn) se zařadí mezi hlavní ansámbl.

Nekončíme

Osmá řada Černé listiny je zaručená

Osmá řada Černé listiny je zaručená

Stanice NBC přináší radostné zprávy pro fanoušky dramatu The Blacklist. James Spader se vrátí jakožto Raymond Reddington i v nadcházející sezóně s již osmou řadou tohoto seriálu. Rovněž bylo prozrazeno, že sedmá série bude pokračovat od 21. března.

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím sedmi sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás