The Blacklist (Černá listina) Diskuze: Titulky

Diskuze: Titulky

České titulky k 7. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu, odkud překlad pochází již několik řad.

Nemáme žádné informace o tom, kdy budou k dispozici. Ani v případech delšího zpoždění překlad nepřevezmeme, protože máme za to, že oficiální titulky eventuálně vyjdou. S přebíráním titulků nemáme nic společného a neděláme ani přečasy. Na stažené titulky pouze odkazujeme.

Žádný z členů redakce webu Edna.cz se na překladu nepodílí, takže nemá smysl se zde na cokoliv ohledně titulků ptát. Jakékoliv dotazy na překlad tedy budou nelítostně mazány, obzvlášť v hodnocení epizod, kde nemají co dělat. Výjimku budou tvořit otázky položené v této vyhrazené diskuzi, které tento text nezodpověděl.

Na související notu, neptejte se, kde si epizody můžete stáhnout nebo přehrát. Máte hlavu a máte internet. Navíc je na Edně warez zakázán. Stačí hledat a i odpůrci torrentů najdou, co hledají. A jestli někde není k mání video s titulky v obraze, uvědomte si, že je v obraze nepotřebujete. Stačí mít slušný přehrávač.

ZoeCoudy

Píšete, že budete odkazovat kde můžeme titulky stáhnout. Mohla bych poprosit o odkaz kde se tedy sama mohu podívat jestli jsou již titulky k dispozici? Je mi jasné, že máte své osobní životy a nemáte čas neustále hlídat, jestli titulky už vyšly. Díky!

#2 lukascoolarik
6.10.2019 | 14:13:23
lukascoolarik

#1 ZoeCoudy: Hlídá to robot, takže odkazujeme téměř okamžitě po nahrání. A titulky se už od 1. řady dávají na tentýž web – titulky.com.

#3 ZoeCoudy
webmaster
6.10.2019 | 14:50:40
7.10.2019 | 20:01:30


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Epizoda S07E10: Katarina Rostova

České titulky k 7. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu. Než se na cokoliv začnete ptát, přečtěte si prosím toto krátké vyjádření. Veškeré komentáře k titulkům směřujte výhradně do této diskuze.

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím šesti sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás