The Blacklist (Černá listina) S06E05: Alter Ego

S06E05: Alter Ego

S06E05: Alter Ego

Red musí před soudem prosadit právoplatnost své dohody o imunitě. Liz a spol. vyslýchají muže, jehož nedávné dědictví působí podezřelým dojmem. Dembe nabízí Redovi cennou radu.

cz sk
1.2.2019
3 678 000
43 minut

Scénář: Sean Hennen, Lukas Reiter
Režie: John Terlesky

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
marcoz

Tento súd zapôsobil ako injekcia adrenalínu pre celý seriál, skvelé oživenie, hoci, na druhej strane, jednotlivé prípady ma popri tom vôbec nezaujímajú :D

8.2.2019 | 18:49:36
igwar

Ďalšia skvelá epizóda. Ten Redov súd a celá tá zrada dej neuveriteľne okorenili. Myslím, že Red prehral len naoko, keď sudkyňa zatrhla zverejnene nahrávky v súdnej sieni. Taký naivný plán určite nemal. Predpokladám, že to bol dobre premyslený a úspešný krok k získaniu nahrávky. Takže buď ju už počul a vie kto to bol, alebo sa v krátkom čase dôzvie. Zároveň by to vysvetľovalo, prečo na konci epizódy Red klamal Liz, že súd o priznanie zbrane dopadol zle. Kompletný rozsudok síce uťali ako cliffhanger do ďaľšej epizódy, ale zdá sa, že rozhodnutie sudkyne nedude až tak jednoznačné.

6.2.2019 | 8:06:09
arthurcz

Pořád skvělý

4.2.2019 | 16:49:18
AVE_Jirka

Podle mě to ví, že ho práskla, protože nebylo moc lidí, kteří věděli, že jde na oslavu pro preclíky :-). Nicméně on ji fakt miluje jako dceru a stále si myslím, že je jejím otcem bez ohledu na ty kosti a ten test DNA v tašce (může to být návnada). Soudě i podle jeho reakce, když si myslel, že zemřela, krátce po porodu a jeho stav mysli, když magořil. Jeho city k ní nejsou hrané. Rozhodně doufám, že bude ještě minimálně sedmá řada :-).

4.2.2019 | 16:13:46
jolie.l

Red je neuvěřitelně inteligentní … o Liz to ví jen čeká na její další tah.

4.2.2019 | 13:37:22
Drahu68

čím dál lepší…

4.2.2019 | 4:37:02
Dominookey

Osobně si myslím, že Red to ví nebo minimálně tuší, kdo ho zradil. Proto vždy tak zdůrazní to, jak ta osoba, která ho zradila, skončí. Přijde mi, že teď si s Liz jen hraje a chce, aby se přiznala sama.

3.2.2019 | 11:08:48
Lex Luthor

Red získá nového spojence a dozví se o nahrávce. Začni se bát Liz.

2.2.2019 | 15:40:24

Titulky

Epizoda S07E01: Louis T. Steinhil

České titulky k 7. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu. Než se na cokoliv začnete ptát, přečtěte si prosím toto krátké vyjádření. Veškeré komentáře k titulkům směřujte výhradně do této diskuze.

Bude Redův osud letos zpečetěn?

The Blacklist se vrátí se sedmou řadou

The Blacklist se vrátí se sedmou řadou

Navzdory špatným výsledkům NBC přichází s radostnou zprávou pro fanoušky Černé listiny. Šestá řada ještě ani neskončila a už teď se můžeme uklidnit tím, že se dočkáme řady sedmé. Stanice rozhodnutí odůvodnila vyšším počtem přehrání v DVR zařízeních do sedmi dnů od premiéry.

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím šesti sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás