The Blacklist (Černá listina) S06E16: Lady Luck

S06E16: Lady Luck

S06E16: Lady Luck

Liz a Ressler vyšetřují položku z listiny, která nabízí vymazání dluhů z gamblingu za velmi vysokou cenu. Dembe se začíná strachovat, když Red testuje věrnost svých obchodních partnerů během hledání osoby, jenž ho dostala za mříže.

cz sk
12.4.2019
3 569 000
43 minut

Scénář: T Cooper, Allison Glock-Cooper
Režie: Bill Roe

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
shootx

Hezky konec i kdyz slabsi ale porad zajimave jmena z listiny…

4.5.2019 | 12:27:43

Titulky

Epizoda S06E22: Robert Diaz

cz100%
DOKONČENO

České titulky k 6. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu. Vznikají i neoficiální překlady, které ale Edna.cz rovněž nezaštiťuje. Než se na cokoliv začnete ptát, přečtěte si prosím toto krátké vyjádření. Veškeré komentáře k titulkům směřujte výhradně do této diskuze.

Bude Redův osud letos zpečetěn?

The Blacklist se vrátí se sedmou řadou

The Blacklist se vrátí se sedmou řadou

Navzdory špatným výsledkům NBC přichází s radostnou zprávou pro fanoušky Černé listiny. Šestá řada ještě ani neskončila a už teď se můžeme uklidnit tím, že se dočkáme řady sedmé. Stanice rozhodnutí odůvodnila vyšším počtem přehrání v DVR zařízeních do sedmi dnů od premiéry.

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím šesti sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás