The Blacklist (Černá listina) S09E08: Dr. Razmik Maier (No. 168)

S09E08: Dr. Razmik Maier (No. 168)

S09E08: Dr. Razmik Maier (No. 168)
cz sk
14.1.2022
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeronGorefiend

Redova neschopnost akceptovat vlastní díl odpovědnosti na událostech a jeho přesvědčení, že jeho postup a přístup je ten jediný správný, mě začíná docela srát. Dembe se dostává do stejný pozice jako kdysi Kate Kaplan.

15.1.2022 | 18:36:05
Lex Luthor

Red dá jednotce první jméno na seznamu v roce 2022 je to doktor, který předepisuje drogy sportovcům, aby vyhráli. Dozvíme se i více informací o smrti Liz a Harold obdrží další telefonát

14.1.2022 | 16:46:15

The Blacklist (Černá listina)
95/100 - 135×

The Blacklist(Černá listina)

V roce 1990 se jeden muž obrátí zády své rodině i své vlasti. Prostě zmizí. O čtyři roky později se opět zjeví a začne nepřátelům prodávat utajené informace. Příštích dvacet let stráví budováním sítě zlodějů, hackerů a zabijáků. Nyní se bez varování udá a nabízí detailní informace o těch nejnebezpečnějších zločincích. Dá se mu věřit?

USA | 2013 | Pauza
vysílání
9 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
James Spader (Raymond Reddington), Megan Boone (Elizabeth Keen), Diego Klattenhoff (Donald Ressler), Harry Lennix (Harold Cooper), Amir Arison (Aram Mojtabai), Hisham Tawfiq (Dembe Zuma), Ryan Eggold (Tom Keen), Mozhan Marnò (Samar Navabi), Parminder Nagra (Meera Malik)

Redův seznam

Nahlédněte do Černé listiny

Nahlédněte do Černé listiny

Během zatím osmi řad a 174 epizod kriminálního seriálu The Blacklist bylo odhaleno několik desítek položek z tajemného seznamu, za nímž stojí Raymond Reddington. Kdo je na první příčce a kolik položek listina vlastně čítá? To se dozvíte v tomto přehledu.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás