The Blacklist (Černá listina) Listina přivítá staré a nové tváře

Listina přivítá staré a nové tváře

Listina přivítá staré a nové tváře

Ačkoli je poslední epizoda před jarní pauzou už za námi, máme se v seriálu The Blacklist ještě na co těšit. Po přestávce nás totiž čeká příchod pár starých známých a dokonce úplně nová postava, která by se mohla zařadit mezi hlavní ansámbl seriálu.

11 0
24.2.2017

Nová hlavní postava?

Po jarní pauze by měl do seriálu zavítat herec Enrique Murciano (Without a Trace). Zahraje si vyšetřovatele FBI Juliana Galea, bývalého Resslerova kolegu a zároveň možnou pomoc či slabinu pro tým. Měl by se objevit v několika posledních epizodách aktuální série, a pokud bude seriál obnoven pro další řadu, stane se hlavní postavou. Informoval o tom server Deadline.

(Enrique Muricano v seriálu Beze stopy. Zdroj: CBS)


Návraty starých známých

Po pauze se ale mimo novou potenciální hlavní postavu můžete připravit i na pár návratů.

Už v 16. epizodě (tj. první epizodě po přestávce) se na scénu vrátí Janet Sutherlandová, také známá jako Aramova bývalá přítelkyně Elise nebo agentka Thrushes. Ve 14. díle 4. série jsme se dozvěděli, že začala pracovat jako informátorka pro NSA; jakou roli bude hrát v dalších epizodách se ale zatím neví.

17. díle to začíná být mnohem zajímavější. Herec Max Darwin se v epizodě představí jako mladý Alexander Kirk. Zda se bude jednat o flashback nebo vzpomínku se zatím můžeme jen dohadovat. Dále by se měl v 17. epizodě vrátit i Malý Nikos. Ten ve druhé epizodě aktuální série nedobrovolně pomohl Redovi, Tomovi a panu Kaplanovi najít nájemného zabijáka Mata. Také se silně spekuluje, že se v 17. epizodě vrátí i pan Kaplan nebo Katarina Rostova v podání Lotte Verbeek. Co se týče lokací, na kterých se seriál natáčí, je možné, že se v budoucnu vrátíme do tzv. Letního paláce. V těchto případech se jedná pouze o dohady.

(Max Darwin. Zdroj: IMDb.com)

Nezbývá nic jiného, než si na návraty a nové postavy počkat. Pauzu seriálu si můžete zkrátit některým z komiksových svazků, knihou s tématikou seriálu nebo spin-offem The Blacklist: Redemption, který měl dnes premiéru.

Diskuze /2

Lex Luthor

super těším se

24.2.2017 | 23:14:11
Mates225

Ještě k tématu: Joanna Adlerová byla na IMDb přidána k hercům ze 17. epizody. Zahraje si roli mladého Kaplana.

redaktor
26.2.2017 | 1:41:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím osmi řad krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás