The Blacklist (Černá listina) NBC objednává spin-off Černé listiny

NBC objednává spin-off Černé listiny

NBC objednává spin-off Černé listiny

Už několik týdnů se zvažoval možný spin-off populárního seriálu The Blacklist a nyní už je jasné, že se ho skutečně dočkáme. NBC objednávku oficiálně potvrdila a v tomto článku se podíváme na několik informací, které se zatím ví, včetně názvu této novinky.

15 0
14.5.2016

Začneme tím, co vás všechny jistě zajímá, a sice názvem seriálu. Nutno podotknout, že nejde o nic lákavého, tvůrci se totiž rozhodli pro The Blacklist: Redemption. Je pochopitelné, že NBC chce přilákat fanoušky Listiny i k této novince, ale ponechat prosté Redemption, v překladu Vykoupení, by bylo o dost lepší.

Mezi oznámené tváře seriálu patří Famke Janssen (Susan Hargrave), Ryan Eggold (Tom Keen), Edi Gathegi (Matias Solomon) a Tawny Cypress (Nez Rowan). Všechna tato jména nám nejsou cizí a pokud chcete mít představu o tom, jakým seriálem The Blacklist: Redemption bude, rozhodně si nenechte ujít nejnovější epizodu s názvem Alexander Kirk (No. 14), která slouží jako back-door pilot.


A na závěr tu máme synopsi, tj. krátký nástin děje novinky. Pokud jste dosud neviděli 22. epizodu 3. série, čtěte na vlastní nebezpečí. V textu je vyzrazena podstatná část děje a jeden ze zvratů aktuálního dílu:

V tomto vzrušujícím spin-offu průlomového hitu stanice NBC spojí tajný agent Tom Keen síly se Susan „Scottie“ Hargraveovou, geniální a lstivou ředitelkou Grey Matters, tajnou vojenskou organizací, která řeší problémy, na něž je i vláda krátká. Během lovu na Lizina útočníka se Tomovi podaří zjistit, že Scottie je jeho biologickou matkou. Zatímco se dají dohromady, aby využili své výjimečné schopnosti a prostředky v nebezpečném světě vražedných zločinců, Tom zahájí svou vlastní tajnou misi, při níž chce zjistit více o své stinné minulosti.

Jon Bokenkamp a John Eisendrath budou scénáristé a výkonní producenti, mezi něž se přidají i John Fox a John Davis. Režie se chopí Michael Dinner.

Diskuze /8

mottty

Super, na tohle se těším, Famke umí hrát mrchy :)

14.5.2016 | 20:01:50
Valada06

Není mi příliš jasné, jak to chtějí propojit se současnou linkou seriálu. To Tom jen tak odejde od rodiny? Občas půjde pracovat pro Hargravovou?

#3 lukascoolarik
redaktor
14.5.2016 | 20:11:31
lukascoolarik

#2 Valada06: Od jaké rodiny? Dcerku si může vzít s sebou a dělat pro Scottie na plný úvazek. Tom by akorát úplně zmizel z Blacklistu, což by neměla být až taková komplikace, pokud je Liz opravdu mrtvá. Pokud není, tak to bude trochu na hlavu, ale něco mi říká, že je.

#7 Valada06
webmaster
14.5.2016 | 20:21:32
Mesyas

Tom byla jedna z těch dorbých postav z Blacklistu. Jestli zmizí tak to seriálu zase něco ubere. A Scottie jako jeho matka? Sakra, vždyť ani tak staře nevypadá :D

Měli zabít toho Solomona, nechápu, že ho nechali

#5 lukascoolarik
14.5.2016 | 20:52:27
lukascoolarik

#4 Mesyas: Famke Janssen je 51, ale je fakt, že na to nevypadá. :-D

webmaster
14.5.2016 | 20:55:23
ScaryX

Překvapuje mě, že to padlo takhle celkem krátce po odvysílání „toho pilotu“. Osobně nevěřím, že to vydrží déle jak dvě řady, protože ten námět mi nepřijde nikterak poutavý. Taky si nemyslím, že by to dokázalo přežít samotnou Listinu. Tahle řada mi sice tím celkovým odloučením Liz přijde dost slabá, ale tahounem je pro mě Red/Spader, takže mu dávám větší naděje, i když možná brzy vyčerpá dějové možnosti. Ale nechám se překvapit. Rozhodně budu rád, když se to na obrazovce udrží ;-)

#8 mommy
redaktor
14.5.2016 | 21:01:50
Valada06

#3 lukascoolarik: Ve mně právě promo na další epizodu utvrdilo dojem, že mrtvá není. Je tam zase pan Kaplan a prostě to na mě tak působilo…

redaktor
14.5.2016 | 22:45:25
mommy

#6 ScaryX: Mě právě přijde, že Redovi dějové možnosti jsou docela veliké. Naopak mě mrzí, že jsme se v Listině zatím ještě nedozvěděli základní info o Redovi, jako třeba: kdo to vlastně je? Jak se stal tím, kým je? Co se stalo s jeho rodinou? Co přesně bylo mezi ním a Lizinou matkou, atd. atd. No hlavně bych byla ráda, když už tu není Liz, aby se seríául ubíral víc jeho směrem, on je pro mě největší tahoun seriálu a jeho hodně zajímavý :)

21.5.2016 | 19:18:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím osmi řad krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás