The Blacklist (Černá listina) Trailer k epizodě Dr. Bogdan Krilov

Trailer k epizodě Dr. Bogdan Krilov

Trailer k epizodě Dr. Bogdan Krilov

A opět je to tady, aneb Liziny vzpomínky se opět pokusí prodrat na povrch. Další fáze plánu pana Kaplana zahrnuje doktora Bogdana Krilova, který manipuluje pamětí. To a ještě více nás čeká v nadcházející epizodě.


8 0
3.5.2017

Pan Kaplan chce ke zničení Reda využít i jedince, kteří jsou mu nejblíže. Už se snažila přesvědčit Liz, aby od Reda odešla, ale marně. Teď na to půjde jinak. Najme si doktora, který manipuluje vzpomínkami, aby Liz přesvědčila, že odchod z jednotky je to správné.

Ale to není jediný problém, se kterým se jednotka bude muset potýkat. Donald Ressler se dostane k nové stopě ohledně vraždy bývalé šéfky Reven Wrightové, za kterou stojí Spolek, ale nikdy nebyla vyřešena. Ressler ale ví, kdo Reven zavraždil, a hodlá to světu dokázat. To ho dostane do závažných problémů.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Lex Luthor

Red jde po Kaplanovi její další krok je tedy vrátit Liz vzpomínky, aby se pak přidala na její stranu. Wraightovou myslím zabil Red protože financovala misi Anslo Garlicka, který Reda unesl a dopravil ho Finchovi, který ho vyslíchal protože zjistil, že Red se spojil s FBI.

#2 Mates225
3.5.2017 | 21:28:21
Mates225

#1 Lex Luthor: Red zabil Diane Fowlerovou, to byla ta šéfka před tím. Ta pomohla Garrickovi dostat se na poštu. Wrightovou nechal zabít spolek, konkrétně Laurel Hitchinová. :)

#3 Lex Luthor
redaktor
3.5.2017 | 21:33:36
Lex Luthor

#2 Mates225: aha to byla ta scéna jak k ní pak přišel Solomon s úklidovou četou a pak zjistil polohu chaty kde drželi Karakurta.

3.5.2017 | 22:00:29
Mates225

Přesně. ☺

redaktor
3.5.2017 | 22:54:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky

  • The Blacklist je dostupný i na českém Netflixu, a to s vlastními českými titulky.
  • Původní tým ve složení @lukascoolarik a @jeriska03 už seriál nepřekládá.
  • Titulky z Netflixu se objevují i na webu www.titulky.com.
  • Žádné informace o titulcích ani o tom, kdy budou dostupné, nemáme.

Listina se vrátí koncem září

Blacklist se vrátí o něco dříve

Blacklist se vrátí o něco dříve

NBC se rozhodla pozměnit svůj původní plán a posunout premiéru páté série dramatu The Blacklist o týden dopředu. Nového dílu se tedy dočkáme už 28. září a ne až v prvním říjnovém týdnu, jak tomu mělo původně být. Vysílací den ani čas se nemění.

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás