The Blacklist (Černá listina) Trailer k epizodě Philomena

Trailer k epizodě Philomena

Trailer k epizodě Philomena

Po dvojepizodě z minulého týdne už víme, co má vlastně pan Kaplan v plánu a jaké je její spojení s Liz. V dalším díle nás čeká nečekaná návštěva pro Liz a příchod nové postavy. Jako vždy nám upoutávka prozradí o něco více.


7 0
24.4.2017

Už je to dávno, co jsme informovali o příchodu nové potenciální hlavní postavy. Herec Enrique Murciano se jako Julian Gale představí poprvé právě v epizodě Philomena. Jeho role v příběhu je zatím neznámá, ale určitě to bude zahrnovat i Resslera, protože je jeho bývalým kolegou.

(Donald Ressler a Julian Gale. Zdroj: NBC)


O panu Kaplanovi jsme se v poslední epizodě dozvěděli dost. A to i skutečnost, že právě ona se už několik měsíců snaží zničit Redovo podnikání. Její plán je stejně tak krutý jako její temná minulost. Při své cestě totiž doslova vyhrabala všechna těla, která kdy Red poslal navždy do země. Výrok: „Vím, kde jsou pohřbená těla,“ proto rozhodně nemyslela metaforicky.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Lex Luthor

Red se asi ještě dost zapotí, ale věřím, že Kaplana zvládne, říkal jsem si kam zmizela poté co jí muž co jí držel v chatě pustil, těším se na setkání Kaplana a Liz schválně jestli ji řekne o své minulosti s její matkou, Rusler by měl být Redův dvojitý agent v FBI nová postava jeho bývalý partner o tom možná bude vědět.

24.4.2017 | 20:59:04
Drahu68

Nějak jsem doufala, že by se Red a Kaplan mohli potkat a: chybělas mi a co jsme si … takhle jí bude muset zabít a výčitky už mít nebude …

25.4.2017 | 10:09:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E02: Greyson Blaise

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky jsou z Netflixu.

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.HDTV.x264-AVS
  • iNTERNAL.720p­.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 720p.AMZN.WEB­Rip.DDP5.1.x264-NTb
  • 1080p.AMZN.WEB­Rip.DDP5.1.x264-NTb

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím čtyř sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás