The Bold Type
89/100 - 45×

The Bold Type

Sutton, Kat a Jane pracují pracují v redakci jednoho z populárních časopisů, kde se starají o to, aby byl nadále publikován. Během své práce však hledají samy sebe, což zahrnuje i jejich osudové lásky.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Komedie
redaktoři
AlexBlake

S04E06: To Peg Or Not To Peg

S04E06: To Peg Or Not To Peg

Kat se svěží divokou nocí novým hodem a uvažuje o převržení scénáře o předkoncipovaných genderových rolích v ložnici.

cz sk
28.2.2020
43 minut

Jane klepala, aby promluvila na wellness semináři, ale výskyt náhlého ženského zdravotního problému má její pocit jako podvod. Sutton se snaží získat respekt k Richardově matce a zároveň najít sponzory pro její Instagram, a Alex zpochybňuje jeho představy o mužskosti, zatímco chodí s vysoce výkonnou ženou.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Šelma

No… uznávám právo každého se najít a po čase změnit, ale nevidím, že by kterákoliv z cishet postav měnila svůj zájem. To jako experimentování ponechají čistě na Kat, protože je queer? Aspoň tak to na mě působí.

Jinak pěkný díl, který boří další část patriarchátu, takže takový standard (což je vysoká úroveň oproti jiným seriálům, co teď vycházejí).

2.3.2020 | 17:24:28
lucylukasc

Já tenhle seriál absolutně miluju. Hovoří o aktuálních tématech .. o tématech, co nechceme nebo bychom „neměli“ rozebírat. O přátelství, kariéře, vztazích .. Prostě díl od dílu je tenhle seriál čím dál lepší <3

29.2.2020 | 1:38:12

Filtr seriálů
Reklama