The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 70×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Poslední novinky

 • Boba Fett na nových obálkách magazínu Empire

  Premiéra seriálu The Book of Boba Fett nás čeká již za měsíc. Po prvním traileru je poměrně ticho, teď se stanice probouzí s novými promo fotografiemi, nebo spíš magazín Empire. V následujících týdnech ovšem začne velká kampaň, takže se stoprocentně dozvíme něco nového.

  7 1
  23.11.2021 | 8:53tom99Diskuze (0)
 • Krásný plakát k první sérii seriálu The Book of Boba Fett

  Po výživném traileru tu máme pochopitelně i další plakát. Na něm kromě Boby najdeme Fennec Shand, která skutečně nebude jen tak ledajakou okrajovou postavou, jak se mohlo zdát. Stanice Disney+ pomalu začíná stupňovat na propagaci, ještě měsíc a seriál tu máme.

  10 0
  2.11.2021 | 20:00tom99Diskuze (0)
 • První trailer na Bobu Fetta ukazuje, jak Fett vládne kriminálnímu podsvětí jinak než Jabba

  Zničehonic jsme se dočkali traileru k seriálu The Book of Boba Fett. První trailer se zaměřuje pouze na období po druhé řadě seriálu The Mandalorian. Fett se snaží upevnit své postavení v kriminálním podsvětí, ale bude těžké udržet si dobré vztahy se všemi kriminálníky.

  9 1
  1.11.2021 | 18:46tom99Diskuze (8)
 • Boba Fett odhaluje první oficiální plakát a datum premiéry

  Máme tady první fotografii k seriálu The Book of Boba Fett. Stanice Disney+ zároveň odhalila datum premiéry. Seriálu se dočkáme až 29. prosince 2021, tudíž mezi Vánoci a Silvestrem. Upřímně jsme čekali seriál o trochu dříve, na většinu epizod si tak musíme počkat do příštího roku.

  8 2
  30.9.2021 | 7:00tom99Diskuze (2)
 • Ludwig Göransson připraví hudbu i k seriálu The Book of Boba Fett

  Zatímco John Williams odešel do zaslouženého důchodu, je nutné přijít s novými a talentovanými skladateli. Mladík Ludwig Göransson už své kvality ukázal, a Lucasfilm se s ním nechce jen tak rozloučit. Po Mandalorianovi bude mít Göransson na starost i náš nový seriál.

  5 0
  24.9.2021 | 15:59tom99Diskuze (1)
 • Boba Fett v Mandalorianovi je nic v porovnáním s tím, co uvidíme v jeho seriálu

  Už jen dva měsíce zbývají do začátku seriálu The Book of Boba Fett. Zatím jsme se nedočkali žádné ukázky, ani fotografií a máme pouze pár zákulisních informací. Nyní o seriálu promluvil hlavní tvůrce a také režisér, který má o seriálu vysoké mínění a porovná ho se svou epizodou Mandaloriana.

  7 1
  20.9.2021 | 16:21tom99Diskuze (4)
 • Bobu Fetta bude pohánět pomsta a dočkáme se i nové zbroje

  Co by to bylo za nejoblíbenějšího námezdního lovce, kdyby právě pomsta nesehrávala v seriálu žádnou roli. Fett je zpět ve své nejlepší formě a má spoustu nevyřízených účtů po celé galaxii. Navíc teď sedí na trůnu v Jabbově paláci a je ochoten převzít celé kriminální podsvětí.

  3 0
  5.9.2021 | 15:46tom99Diskuze (6)

Novinky

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Seriály odehrávající se po Epizodě VI jsou primárně The Mandalorian, The Book of Boba Fett a Ahsoka. Chvíli už to vypadalo, že Boba Fett je jednou nohou s kola ven, ale teď se vrací na trať a může ještě zamíchat kartami. Dopřáli byste nejlepšímu námezdnímu lovci ještě jednu řadu?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Znáte ten pocit, když odvedete poměrně dobrou práci, výsledek nebyl špatný, přesto stále myslíte na to, že jste mohli udělat něco jinak a lépe? Zřejmě něčím podobným si prochází herec Temuera Morrison, který se sem tam k seriálu vrátí a jeho vyjádření nejsou úplně sebejistá.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama