The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 69×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Co znamenala potitulková scéna první řady seriálu The Book of Boba Fett?

Co znamenala potitulková scéna první řady seriálu The Book of Boba Fett?

Stejně jako na konci druhé řady Mandaloriana, tak i tady jsme se dočkali potitulkové scény. Ta zřejmě bude odkazovat k dalšímu dění nejen v našem seriálu, ale třeba i k novému spin-offu. Co se tedy v dané scéně stalo a co to může znamenat pro budoucnost Star Wars?

16 0
14.2.2022

V poslední scéně jsme se dočkali Rozparovače, který v minulosti zachránil život Fennec Shand. A zdá se, že ho nyní zachraňuje i Maršálovi Cobbu Vanthovi. Ten je zřejmě na tom vážněji, než jeho postřelení na první pohled mohlo vypadat. Cad Bane se trefil přesně, ale zřejmě nechtěl Cobba zasáhnout přímo do srdce.

I tak Cobb Vanth následující dny stráví v bacta tanku, který dokáže zázračně léčit. A zřejmě z něj nevyleze takový, jak jsme ho doposud znali. Rozparovač si pro našeho Maršále přichystá určitě pár vychytávek. Co ovšem celá scéna znamenala? Obě postavy se bezesporu vrátí. Teď už jen záleží kdy a kde. Již delší dobu se spekuluje, že by Cobb Vanth mohl získat dokonce svůj vlastní seriál.

(Dýchej, Cobbe, dýchej! Foto: Disney+)

Jedná se jen ale o zvěsti a těžko říci, zda by fanoušci strávili další seriál z písčité planety Tatooine. Možná bychom si k písku vychovali stejnou averzi jako Anakin Skywalker. Nic to nemění na faktu, že Cobb Vanth v příběhu nekončí. A jelikož Boba Fett prohlásil, že na práci kriminálního lorda se úplně nehodí, může tuto funkci přenechat Cobbovi.

Favreau a Filoni si tak pro nás přichystají další seriál / příběh, který doufejme bude originální a snad se podíváme i mimo planetu. Mimochodem tvůrce postavy Cobba Vantha – Chuck Wendig – si postěžoval, že mu Lucasfilm nevěnoval ani čestné místo v titulcích. Snad to tedy studio do příště napraví, na tvůrce postav se nesmí zapomínat. Rozparovače si v seriálu střihl raper a hudebník Thundercat (celým jménem Stephen Lee Bruner).

Zdroj: ComicBook.com, Screenart.com

Diskuze /8

svätý.šebastián

takze chcete povedat, ze ked je niekto smrtelne zraneny, tak ho nejaky typek nielen ze zachrani, ale aj vylepsi natolko, ze je z neho super serif? :) ale prosim vas, to by bola uz uplna sracka, preco takto nevylepsuju rad radom zdravych?

#3 oskarka #4 Camaris
14.2.2022 | 20:26:16
Yann

Cobb Vanth, totálně nezajímavá postava a měl by dostat vlastní seriál? Dneska dostane vlastní seriál už snad i napůl nahnilá okurka.

15.2.2022 | 7:44:29
oskarka

#1 svätý.šebastián: Ve vymyšleném světě je možné vše, stejně jako v pohádce. Živá a mrtvá voda přece taky neexistují, a přesto dětem pohádku O Zlatovlásce čte­me.

15.2.2022 | 12:07:10
Camaris

#1 svätý.šebastián: Já bych to třeba vysvětlil tak, že ty zákroky je můžou zabít, ale když jsou tak vážně zranění, tak vlastně nic neriskují :)

15.2.2022 | 12:09:21
doomhammer

Neviem čo sa okolo toho vylepšovania tolko narobí. V Star Wars je predca bežná prax že sa stratená končatina nahradí robotickou protézou. Luk mal ako všetci vieme nahradenú pravú ruku, Anakin najskôr tiež neskôr skončil ako Vader, Clone trooper Wolffe mal zasa nahradené oko a tak dalej...... Inak je my Maršál dosť simpatyckí a nevadilo by mi vídať ho častejšie. Ale neviem na to že by mal dostať svoj vlastný seriál to nejak nevidím.

15.2.2022 | 19:55:42
martpolak

Tenhle seriál, respektive Mandalorian, je speciální tím, že je vlastně úplně jedno, co je po titulkách. Narozdíl od Marvelu si užívám to, co vidím právě teď. U filmů z MCU mám osobně pocit, že mi jde víc o to, co aktuální děj znamená coby příslib do budoucna, což se následně stvrdí potitulkovou scénou. Pokaždé, když jsem odcházel po Marvelovce z kina, všichni se bavili o tom, co bude příště, nikdo o samotném filmu.

15.2.2022 | 20:08:37
MachTom

Na jižním zahraničním webu se mluvilo, že se s ním počítá do seriál Ranger nové republiky.

16.2.2022 | 9:09:51
Harper66

Ten černoch s tím kráječem na pizzu byl celkem trapnej!! :D Ten by taky mohl chcípnou, stejně jako ten blb, co dělal tu otočku v ep. 7. :/

17.2.2022 | 17:41:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Seriály odehrávající se po Epizodě VI jsou primárně The Mandalorian, The Book of Boba Fett a Ahsoka. Chvíli už to vypadalo, že Boba Fett je jednou nohou s kola ven, ale teď se vrací na trať a může ještě zamíchat kartami. Dopřáli byste nejlepšímu námezdnímu lovci ještě jednu řadu?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Znáte ten pocit, když odvedete poměrně dobrou práci, výsledek nebyl špatný, přesto stále myslíte na to, že jste mohli udělat něco jinak a lépe? Zřejmě něčím podobným si prochází herec Temuera Morrison, který se sem tam k seriálu vrátí a jeho vyjádření nejsou úplně sebejistá.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama