The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 70×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Ming-Na Wen nám dává další naději, že se druhé řady skutečně dočkáme

Ming-Na Wen nám dává další naději, že se druhé řady skutečně dočkáme

Pokud nepatříte mezi fanoušky Boby Fetta, musíte uznat, že některé epizody rozhodně stály za to. Jak by byl náš vesmír kratší bez výcviku Luka a jeho zeleného přítele. I když se v seriálu rozhodně ne všechno povedlo, podle nás si druhou šanci Fett zaslouží. Co podle vás?

15 8
18.8.2022

Kolem druhé řady seriálu The Book of Boba Fett kroužíme již několik měsíců. Stanice Disney+ sice seriál nepředstavovala jako limitovanou sérii, ale po smíšených ohlasech a možná nenaplněných číslech sledovanosti si s ohlášením druhé řady dává řádně načas. Přesto jsme před časem měli náznak ze španělského Disney+, že se druhá řada skutečně chystá.

(Pokud druhá řada neklapne po tomto prohlášení herečky, tak už vážně nevíme. Foto: Disney+)

I my se této zprávy držíme a věříme, že bývalý námezdní lovec Boba Fett dostane druhou šanci ukázat se v plné parádě. Nedávno se v Bostonu uskutečnila akce Fan Expo, na které nechyběla nestárnoucí herečka Ming-Na Wen. Ta se po dlouhé době vyjádřila k seriálu a rozhodně fanoušky potěšila. Na otázku, zda se dočkáme druhé řady, odpověděla následující:

Druhá řada The Book of Boba Fett? Snad bude. Nikdy není dobré říkat nic, než to není potvrzené, v tomto byznysu nikdy nevíte. Ale držím pěsti, brzy to oznámí.

Herečka přímo řekla, že brzy to oznámí (z originálu they'll be announcing that soon), což nám dává velkou naději, že oficiální oznámení je jen otázkou času. Pokud nakonec druhá řada dopadne, je otázkou, kdy bychom se jí dočkali. Rok 2022 je pochopitelně vyloučen a zdá se, že i rok 2023 je ze hry. To nás čekají hity jako třetí řada Mandaloriana či limitovaná série Ahsoka (úplný přehled seriálů oznámený na poslední velké akci Star Wars Celebration si můžete prohlédnout zde, pozn. red.). Reálný je tak spíše rok 2024. Hlavně ať si tvůrci dají na čas, tentokrát již nesmí s Bobou prohloupit.

A dali byste vy Bobovi druhou šanci?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

Fat Tony

Uz 1 seria bola zbytocne dlha, naco sa snazit o pokracovanie?! Ach ano, prachy…

18.8.2022 | 9:48:03
Pikapoop

Jen to ne, prosím

18.8.2022 | 10:40:54
Martrix

pořád se motat v kruzích a požírat mršiny. Svět SW nabízí tolik možností a my sledujeme důchodce v posledním tažení. Nové postavy s občasnými camei, nové příběhy s vazbou na staré. Bobu ať nechají kde je.

#6 tom99
18.8.2022 | 12:57:42
Raiden123

Tak je jasne,ze musi vyrobit prilezitost si zarobit i jej dablerke,nahodou sa tiez vola Ming-Na,ale nieje to Wen,presne meno si nespomeniem.

18.8.2022 | 15:32:24
Raiden123

Mozno mohli transformovat pribeh boba feta,ze sa ukaze v serialoch inych postav,ktore stretol,napriklad ten samozvany serif,keby dostal vlastne brnenie s beskaru,by bol fajn…

18.8.2022 | 15:34:24
tom99

#3 Martrix: Tak zrovna Boba Fett nedostával prostor vlastně „nikdy“, takže já po tak letitém a obrovském hypu jsem byl rozhodně pro jeho seriál. Problém ovšem je, že každý čekal akční podívanou v režii nejlepšího námezdního lovce (a takhle se o něm povídalo a nikdy jsme ho tak vlastně neviděli, což je poměrně velký fail), místo toho jsme dostali kmotra nepovedeného podsvětí, který se neumí ani sám vymáčknout a rozhodnout. Furt si ale stojím za tím, že úvod seriálu a následná vložka s Mandalorianem je fajn, jen se nevyvedl ten závěr a děj v přítomnosti…

webmaster
18.8.2022 | 18:07:23
Basim

A proč je na edně napsané ukončeno?

16.9.2022 | 8:43:23
nereknu4f7

Já myslím, že to stačilo, Star Wars seriálů už je dost :)

12.10.2022 | 3:26:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Seriály odehrávající se po Epizodě VI jsou primárně The Mandalorian, The Book of Boba Fett a Ahsoka. Chvíli už to vypadalo, že Boba Fett je jednou nohou s kola ven, ale teď se vrací na trať a může ještě zamíchat kartami. Dopřáli byste nejlepšímu námezdnímu lovci ještě jednu řadu?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Znáte ten pocit, když odvedete poměrně dobrou práci, výsledek nebyl špatný, přesto stále myslíte na to, že jste mohli udělat něco jinak a lépe? Zřejmě něčím podobným si prochází herec Temuera Morrison, který se sem tam k seriálu vrátí a jeho vyjádření nejsou úplně sebejistá.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama