The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Premiéra seriálu zabodovala u lidí více než v případě Hawkeye, Boba ale i tak zaostává za jinou Marvelovkou

Premiéra seriálu zabodovala u lidí více než v případě Hawkeye, Boba ale i tak zaostává za jinou Marvelovkou

Tvůrci si mohou oddechnout. Seriál The Book of Boba Fett vzbudil u fanoušků veliký zájem a čísla nevypadají vůbec špatně. Zatím dokázal lépe zabodovat než nedávný Hawkeye. Na jednoho pomyslného krále je to ale stále málo. Jak se podle vás budou čísla nadále vyvíjet?

11 1
8.1.2022

Mít přesná čísla sledovanosti streamovacích stanic bohužel není možné, nicméně TV Samba odvádí skvělou práci nejen na americkém trhu. Sleduje až 46 milionů zařízení po celé zemi, což rozhodně není malé číslo, takže statistiky můžeme brát poměrně za věrohodné a vypovídající. Podle serveru TV Samba si první epizodu s názvem Chapter 1: Stranger in a Strange Land pustilo v prvních pěti dnech 1,7 milionů amerických domácností.

To není vůbec špatné číslo. Seriál Hawkeye, který debutoval zhruba měsíc před Bobou, se dostal na také pěkných 1,5 milionů zhlédnutí v amerických domácnostech v prvních pěti dnech. Boba tak u fanoušků vzbudil větší zájem o 13% než Hawkeye. Nicméně nelze jednoznačně říci, že Star Wars je u diváků oblíbenější než filmy a seriály od Marvel Studios.


(Boba by rád seděl na trůně i co se týče sledovanosti. Foto: Disney+)

Pomyslným králem minuloroční streamovací jízdy je seriál Loki. Tam si v prvních pěti dnech premiéru seriálu pustilo až 2,5 milionů amerických domácností, což je opravdu skvělé číslo. Navíc Loki se obecně stal nejsledovanějším MCU seriálem minulého roku. Dokázal tedy porazit i seriály jako jsou WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier či What If…?.

V minulosti byl hitem stanice především The Mandalorian, který ale dlouhodobě na Disney+ neměl konkurenci. Jenže za ten rok se toho na stanici mnohé změnilo. Uvidíme, jak čísla budou vypadat, až se seriál vrátí se svou třetí řadou v průběhu roku 2022. Rozhodně bude zajímavé čísla porovnat i s jinými spin-offy a projekty ze světa Star Wars, které se aktuálně chystají.

Zdroj: ComicBook.com

Zdroj anotačního obrázku: Disney+

Diskuze /6

Carlos Matos

Možná také tím, že tvorby ze světa SW je méně oproti Marvelu. A taky jsou seriály poněkud kvalitnější než filmy (u SW).

8.1.2022 | 18:55:27
Filip Ondrej

No jo, ale Loki si to za mě zaslouží, jenže uvidíme jak se ještě Boba vyvine, protože má potenciál jeho laťku překonat.

8.1.2022 | 19:13:46
Majkyii

Myslím si že Obi-Wan to pak trumfne :D

8.1.2022 | 19:43:26
Ynwalf

Tak Marvel má hrozný hype teď, jsou to seriály(filmy) pro tennegery a malé děti. Viz důkaz Spiderman kdy jsem se zařekl, že to byl poslední Marvel film na který do kina půjdu. Děcka tam pištěli, tleskali během filmu jak kdyby byly na fotbale. Skvělý film spojený s jedním z nejhorších kinozážitků

#5 tom99
9.1.2022 | 6:27:49
tom99

#4 Ynwalf: Hm, to věřím. To dokáže naštvat a už jsem v minulosti taktéž něco podobného zažil. Doporučuji se vyhýbat kinosálům, kde jsou děti a spíše chodit v časech, kdy tam děti nebudou (nejlépe večer či třeba polední promítání). Ty dokážou film pěkně otrávit, že se to následně projeví i na hodnocení a nechuti k filmu…

#6 dovahkiin
webmaster
9.1.2022 | 9:31:00
dovahkiin

#5 tom99: Jo, taky pomáhá pokud jde člověk třeba alespoň 2 týdny po premiéře, ale tam záleží na tom jak moc to chce člověk vidět co nejrychleji. Mě ale serou i dospělí, sedět tam s tím že se za mnou někdo rozchechtá každému blbému vtipu, který ideálně narušuje dramatickou chvilku kdy zmlkne veškerá hudba, to je druh pekla pro mě.

9.1.2022 | 20:47:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama