The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Seriál využil nepoužité záběry mladého Boby z Epizody II

Seriál využil nepoužité záběry mladého Boby z Epizody II

Lucasfilm si malinko pohrál s již natočenými scénami pro Epizodu II a upravil si je podle svého gusta. Bystří fanoušci si toho pochopitelně všimli již při premiéře daného dílu, nicméně i Daniel Logan nyní vše uvedl na pravou míru. Všimli jste si oné změny, o které promlouvá?

21 0
4.1.2022

Hned v úvodu epizody Chapter 1: Stranger in a Strange Land jsme se dočkali sekvencí několika flashbacků. Nemohlo pochopitelně chybět ani Kamino, domovská planeta Boby, kde byl stvořen místními klonovači. Následoval pohled na Geonosis na osudný den, kdy Boba přišel o svého otce Janga.

Scénu, kdy Boba vezme do rukou helmu svého otce a dá si ji k hlavě, si určitě většina z vás pamatuje přímo z filmu. Přesto je na oné scéně něco nového a svěžího. Když porovnáme tuto flashbackovou scénu s finální scénou z Epizody II (například níže na videu), tak tu jsou rozdíly. Ve filmovém zpracování vidíme, jak Boba rovnou klečí u helmy, zatímco v seriálovém k ní nejprve běží. Odkud se vzal tento záběr?


(Daniel Logan se alespoň částečně vrátil do Star Wars. Foto: Disney)

Daniel Logan, který v roce 2002 hrál právě mladého Bobu, potvrdil, že se jedná o nepoužitý záběr z natáčení v Austrálii z roku 2000, které se zřejmě studio rozhodlo nyní použít. Nicméně i tak Jon Favreau, Dave Filoni a Robert Rodriguez do flashbackové scény přidali zcela něco nového. Měl by to být onen záběr přes rameno, kdy vidíme Bobovy vlasy a celou Jangovu helmu.

Podle Daniela Logana se jedná o zcela nový záběr, který kdysi nebyl pořízen. Jelikož zde Loganovi není vidět do tváře, těžko to můžeme posoudit. Logan si už nemusí pamatovat každičký detail z natáčení před dvaadvaceti lety, nicméně mu budeme věřit. Takovéto drobné doplňky, kterých se v průběhu časů dočkáme, nejsou vůbec špatné. V komentářích nám dejte vědět, jak se scéna líbila vám.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Ic3g3org3

Neměla by v té helmě být i hlava?

#2 tom99
4.1.2022 | 20:17:46
tom99

#1 Ic3g3org3: Ta mu vypadala, viz tady. Nebo aspoň to tak vypadá…

webmaster
4.1.2022 | 20:27:05
derill129

V tej scéne z klonovaný útočia to naozaj vyzerá že hlava pri dopade vypadla z helmy

5.1.2022 | 22:42:26
Kulpath

mrkol som to a keď letí helma je vidieť okrúhly tieň, čo predstavovalo hla­vu…

6.1.2022 | 13:42:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama