The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Temuera Morrison: Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal

Temuera Morrison: Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal

Chyběla vám nějaká ostřejší kauza z posledních měsících ve světě Star Wars? Temuera Morrison se po konci třetí řady Mandaloriana pořádně rozpovídal, obul se malinko do společnosti Disney, jejich plánům a aktuálním škrtům. Je vidět, že herce aktuální rozhodnutí velice mrzí.

14 1
26.4.2023

Herec Temuera Morrison se zúčastnil akce SUPANOVA Comic Con & Gaming convention v Austrálii, kde pochopitelně došla řeč na jeho seriál The Book of Boba Fett a i třetí řadu Mandaloriana, která před týdnem skončila. Již v předchozích článcích jsme psali o případné druhé řadě našeho seriálu, která se ale stále neoznámila.

Těžko říci, zda to nějak souvisí s aktuálním stavem studia Disney. Společnost Disney totiž zahájila druhé kolo propouštění, které se týká tisíců pracovních míst. Očekává se, že tento krok ušetří až 5,5 miliardy dolarů a sníží počet zaměstnanců o 7 000. Právě tento neblahý krok se mohl týkat i našeho seriálu. Ostatně Temuera Morrison na akci řekl následovné:

Myslím, že teď dochází k několika změnám. I my teď spadáme pod velkou společnost Disney. Takže jeden z několika posledních rozhovorů, které jsme vedli v L.A., začal slovy: ‚Podívejte, máme pár změn. Musíme udělat pár škrtů.‘ A když toto slyšíte, není dobré si snažit vyjednat nový honorář, to je jisté. Takže uvidíme, co se stane.

(Temuera Morrison: Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal. Foto: Disney+)

K tomu ještě dodal jednu zásadní věc, o které se taktéž spekulovalo před finále třetí řady Mandaloriana. Boba se měl objevit a Temuera se opět vrátit. Místo toho jsme se ale Fetta nedočkali, Morrsion to okomentoval následovně:

Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal. Čekal jsem na telefonát na Novém Zélandu. Čekal jsem a už jsem to chtěl vzdát.

A proč by se měl Boba Fett objevit v seriálu The Mandalorian? Na to má Morrison jasný názor. Reakce a přijetí celého seriálu The Book of Boba Fett se začalo z převládajících pozitiv měnit na negativa, když si show pro sebe ukradl Din Djarin. Epizody s ním byly sice skvělé, ale úplně zastínily Bobu Fetta, který v závěrečných dílech prakticky nebyl. O tom řekl taktéž Morrison své:

Mandalorian mi ukradl několik dílů z mého seriálu. Bylo bolestivé sledovat, jak se objevil s nějakým novým, černým a smrtícím mečem. A to, jak se producíroval v mém seriálu The Book of Boba Fett, prostě všechny zničil. Jsem si jistý, že Mandalorian zničil můj seriál. Ale nemohl jsem nic říct. Nejsem scénárista, takže to musím v sobě zadržet.

Temperamentní Temuera Morrison neumí skrývat své emoce. Zatím to tedy vypadá, že druhá řada mu byla přislíbena, nicméně aktuálně je vývoj pozastaven (nebo zrušen) kvůli nepopulárním škrtům uvnitř studia Disney. Jelikož došlo k tomuto rozhodnutí, nebylo třeba, aby se Boba Fett vrátil i ve třetí řadě Mandaloriana. Naštvání herce lze chápat, na druhou stranu i studio Disney prochází určitou ozdravovací proměnou, kterou musíme akceptovat.

Co na tyto novinky a kauzu říkáte?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /3

craweniito

Skvělý herec a opět to zase jako vždy Disney dokurvilo.

26.4.2023 | 16:47:39
4391

Má pravdu v tom, že Din a Grogu se neměli v jeho seriálu objevovat. Tam šlo asi především o tu pomoc Bobovi ve finále, jenže to by Din v pohodě zvládnul sám a jinak by se ten děj úplně bez problémů vešel do třetí řady Mandaloriana. Prostě jak myšák do něčeho začne moc strkat rypák, tak je z toho paskvil.

27.4.2023 | 4:43:02
AMELIANVS

Náš,naše, naši

27.4.2023 | 14:44:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama