The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 70×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Tvůrci seriálu The Book of Boba Fett vysvětlují, proč Mandaloriana zakomponovali do seriálu

Tvůrci seriálu The Book of Boba Fett vysvětlují, proč Mandaloriana zakomponovali do seriálu

Hlavní postavou seriálu byl a je Boba Fett, nicméně Din Djarin si celou řadu scén ukradl zcela pro sebe. Jeho dva díly pro některé patří mezi ty nejlepší, což je samozřejmě problém. Dave Filoni a Jon Favreau nyní krátce vysvětlují, proč do seriálu o Bobovi zakomponovali v takové míře Dina Djarina.

17 2
8.5.2022

Mnozí diváci si stále dělají srandu ze seriálu The Book of Boba Fett, který se prakticky celé dvě epizody ze sedmi obešel bez svého hlavního hrdiny. Dvě epizody totiž byly plně věnovány Dinu Djarinovi. Ten si svým způsobem ukradl nejen pár scén zcela pro sebe, ale především i závěr celé první řady.

(Vadila vám až tak velká přítomnost Mandaloriana v seriálu o Bobovi? Foto: Disney+)

Není žádným tajemstvím, že o návrat Mandaloriana stálo tvůrčí duo Dave Filoni a Jon Favreau. První jmenovaný dokonce vysvětlil, proč tak o Manda stáli i v tomto seriálu:

Na úplném začátku jsem se s Jonem podíval na celou naší řadu. Jon měl spoustu věcí, kterých chtěl dosáhnout. Oba máme Manda rádi a nějak jsme dospěli k názoru, že by bylo obtížné udělat celou jednu sezónu a ani ho nevidět. Mando je Bobův přítel, tak dává smysl, aby se v příběhu objevil.

Jon Favreau na myšlenky svého kolegy navázal, kdy dovysvětlil Mandovo dilema po konci druhé řady:

Když jsme přišli se seriálem The Book of Boba Fett, dovolilo nám to se zhluboka nadechnout, protože uplynul nějaký čas, co jsme naposledy viděli Mandaloriana, jak si sundal a helmu a Dítě již nebylo součástí jeho života. Vztah otce a syna, který si oba k sobě vypěstovali, byl pryč. A myslím si, že Mandův život postrádal od té doby smysl.

Seriál určitě šel udělat i bez účasti Mandaloriana. Již delší dobu se ale ví, že Favreau a Filoni chtějí mít své seriály co nejvíce propojené. Ostatně stejný koncept lze očekávat i v seriálu Ahsoka, kde se klidně celá jedna epizoda může točit okolo jiné postavy, než je samotná 'Soka. Jelikož Star Wars zatím neplánuje žádný velký cross-overový seriál po vzoru Marvel Studios, je nutné věnovat i pár dílů jiným postavám, o kterých třeba seriál vůbec není.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Seriály odehrávající se po Epizodě VI jsou primárně The Mandalorian, The Book of Boba Fett a Ahsoka. Chvíli už to vypadalo, že Boba Fett je jednou nohou s kola ven, ale teď se vrací na trať a může ještě zamíchat kartami. Dopřáli byste nejlepšímu námezdnímu lovci ještě jednu řadu?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Znáte ten pocit, když odvedete poměrně dobrou práci, výsledek nebyl špatný, přesto stále myslíte na to, že jste mohli udělat něco jinak a lépe? Zřejmě něčím podobným si prochází herec Temuera Morrison, který se sem tam k seriálu vrátí a jeho vyjádření nejsou úplně sebejistá.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama