The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

The Book of Boba Fett

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bragoska

Parádní seriál. Úvodní písničku už mám jako budík. :)

4.11.2022 | 9:12:28
Erzik

Srdcovka. Většinu škobrtnutí lze snadno odpustit jednoduše kvůli nostalgii a skvělé atmosféře..

redaktor
1.8.2022 | 23:04:05
mirako

1. série – 91% | 8/10 – 10/10 – 8/10 – 9/10 – 10/10 – 10/10 – 9/10

9.3.2022 | 0:47:40
SUFORAYSIS

Podle mě to bylo aji dost DOBRÝ........... :-) :-) :-) ale nepotřeboval bych žádnou DRUHOU ŘADU.........­..TOHLE MĚ STAČILO. Seriál by měl bejt taková spojnice mezi seriály....... ale je mě to jedno jak TO S TÍM DOPADNE. Jinak nejlepší EPIZODY po velkém rekapitulování jsou Chapter 2........nakonec nečekaně Chapter 5 a možná i ta POSLEDNÍ.....­........BOBA FETTŮV příběh se asi aji POVEDL....... ale vždycky tam byl důvod na to mýt nějaký NÁMYTKY???///??? :-) :-) :-)

27.2.2022 | 13:47:43
S.T.A.L.K.E.R.

Po první řadě jsem zatím nadšený. Seriál se povedl. To fňukání od rádoby fanoušků, kteří kritizují kde jakou drobnost, je prostě ubohé. Užil jsem si každý díl. Jen jeden jediný moment mi tam vadil. Byl jsem nadšený z Cad Bana. Obrovská škoda, že ho nechali zemřít. Snad se nějakým zázrakem vrátí.

20.2.2022 | 18:00:04
4391

Tenhle seriál je celkově o dost slabší než Mandalorian. Nebejt epizod s Din Djarinem a Grogu, tak snad ani nemá smysl se na to celé dívat. Což je dost smutné, protože z Boba Fetta udělali vedlejší a nevýznamnou postavu v jeho vlastním seriálu, na který čekali skalní fanoušci Boby Fetta desítky let… Ale odpad to není, spíš lepší průměr.

10.2.2022 | 22:09:33
Milano33

Disney+ sa púšťa do ďalšieho seriálového projektu zo sveta Star Wars, ktorý je ukážkový príklad toho, ako sa nemá robiť seriál z temného podsvetia. Nie je to ani špinavé, ani temné a za celú dobu nepadne jediná kvapka krvi. Dej ide tiež úplne na druhú koľaj, v svojej podstate je naprosto nekoherentný, vďaka čomu show pôsobí ako nekompaktný celok, jediné, čo tento nesúrodý projekt zachraňuje od úplnej katastrofy, je pohľadný vizuál. Postava Boba Fett je takisto nefunkčná a s jeho pravidelne rozporuplnými názormi a nerozhodnou povahou sa vôbec nehodí na vodcu undergroundu.

10.2.2022 | 16:01:36
Smallville

DÍLY S MANDEM 100%, DÍLY S BOBEM 20%.

10.2.2022 | 13:45:19
Filip Ondrej

Seriál si jako celek víc nezaslouží. Opět jsme se dočkali oslnivého vizuálu, tuny eastereggů, cameí. Ale tenhle seriál dost much – např. nové nezáživné postavy jako MODeři, dále seriál zcela mění charakter Boby Fetta oproti tomu co jsme o něm do teď věděli a zkrátka je změkčelý. Byl to nejnebezpečnější námezdní lovec v galaxii co budil úctu a respekt a tady ten Boba jí opravdu nebudí, jen o tom pořád mluví jak chce vládnout s úctou, což se mu po posledním boji i podaří, ale i tak to není on. Stejně tak aby Fett dělal vtipy like a bantha podkopává jeho charakter. Dále seriál o 7 dílech, kde 4 díly to přešlapuje na místě kvůli flashbackům, který nebyly do děje vůbec dobře zapracovány a současný děj nijak neobohacují. Další díl (ze 7) kde se hl. postava ani nevyskytuje – Mandalorian s2,5e01

10.2.2022 | 10:29:23
Ellar

Seriál o disneyfikovaném Boba Fettovi, který by se měl spíše jmenovat Book of Fanservise. Z nejdrsnějšího nájemného lovce galaxie je nyní změkčilý a domestikovaný dědek, který se zdráhá zabíjet a tak to za něj dělají všichni ostatní. Ming‑Na Wen opět oslní svými hereckými schopnostmi, protože v roli drsné vražedkyně, ech, agentky, jste ji ještě neviděli a Temuera Morrison tomu také bohužel moc nepomáhá. Paradoxně nejlepší epizody jsou ty, kde se „Boba Fett“ vůbec neobjeví. Seriál postrádá děj a slouží jako rampa pro další Disney projekty. Tento počin se může líbit novým fanouškům Star Wars, ale pochybuji, že se bude líbit těm, kteří znají Legends universum a celkově mají problém s celosvětovou „disneyfikací“ zábavního průmyslu.

5.2.2022 | 13:29:02
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama