The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Black Krrsantan

Black Krrsantan

Obávaný námezdní lovec, který kdysi pracoval pro Jabbu Hutta, nyní pracuje pro zbytek jeho rodiny – dvojčata.

Sezóny 1
2022 - 2022

Black Krrsantan nebo-li často taktéž nazýván jako Santy, BK či Black K. Jedná se o námezdního lovce, který si svou největší slávu vypracoval během vzestupu Galaktického Impéria a následně během éry Nové republiky. Bratři Xontiové Black Krrsantana ukradli z jeho domovské palnety Kashyyyk, kde ho vycvičili na profesionálního gladiátora.

To mu nicméně pomohlo stát se prvotřídním námezdním lovcem a přijít tak k nejzajímavějším zakázkám. Black Krrsantan často pracoval pro Jabbu Hutta, dokonce si střihl i pár misí pro Darth Vadera. Po smrti Jabby Hutta se nicméně Black Krrsantan nechal zaměstnat jeho bratrancem a sestřenicí – obávanými dvojčty. Black Krrsantan funguje má fungovat jako hrubá síla proti Bobu Fettovi.


To si nicméně vyzkouší o pár dní později, kdy Fetta napadne v jeho paláci. Tam získá logicky převahu, ale nově zaměstnaný gang si dokáže s Black Krrsantanem poradit. I s pomocí Fennec Shand Black Krrsantan padá do jámy. Fett následně s Hutty vyjedná dočasné příměří a vydá jim zpět zajatce. Ti ale o Black Krrsantana nestojí, ten se tak opět stává námezdním lovcem na volné noze.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělá postava. Snad bude s Bobou co nejdéle. Klidně by zasloužil více prostoru.

20.2.2022 | 17:46:01
-Skinner-

Vizuálne a zvukovo skvelá postava. Dúfam, že ho využijú viac.

22.1.2022 | 17:28:46
RagnarokCzD
  • Vizuál … boží!
  • Dialogy … boží! xD
  • Potenciál … zatraceně nevyužitej. :(

Jako já na jednu stranu chápu, že Disney dělá „zábavu pro celou rodinu“ takže tam asi nebudou mít záběry, jako Wookie někomu rozsápe břicho drápama, nebo mu utrhá končetiny …

Ty boxery překvapivě dávaj smysl, bo jako správnej Gladiátor musel Santan hlavně bavit diváky … ale i tak mi přijde že nadlidsky silnej Wookie by měl celkem bez větších problémů zrasit kohokoli s kým se tam spustil. :-/

Škoda no. :D

20.1.2022 | 14:23:55
Basim

Tahle postava se mi líbí

20.1.2022 | 10:20:03
tom99

Lidé, stejně jako já, mu dávají velké hodnocení, protože zkrátka tuto postavují mají rádo. Nicméně v seriálu značně nevyužit a mám pocit, že už se jen tak neobjeví…

webmaster, grafik
13.1.2022 | 8:14:22
GrindyCZ25

Moc se mi líbí jeho vizuální zpracování, uvidíme jak moc velkou roli sehraje v seriálu.

12.1.2022 | 8:07:34
Blackhand47XD

Po Vanthovi další postava, kterou rád vidím na obrazovkách. :)

webmaster, grafik
11.1.2022 | 21:45:14

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama