The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Boba Fett

Boba Fett

Jeden z nejlepších námezdních lovců v galaxii, který se po šesti letech žití v ústraní vrací na scénu kriminálního podsvětí.

Sezóny 1
2021 - 2022

Boba Fett je klonem Jango Fetta, jenž byl naklonován jedna ku jedné bez urychleného růstu na planetě Kamino. Po smrti svého otce se Fett styděl za svůj obličej, protože celá galaxie se ho pamatovala jako obličej klonových vojáků, kteří byli symbolem Klonových válek v boji Republiky pro Separatistům. Fett se po svém otci stal taktéž námezdním lovcem, který si vydělával různými prácičky pro kohokoliv, kdo měl dostatek kreditů na zaplacení.

Značnou část svého života Boba pracoval pro gangstera Jabbu Hutta z Tatooinu. A vlastně i tato práce se mu stala osudnou. V bitvě s Hanem Solem se mu porouchal jetpack a skončil v ústech Sarlacca. Fett přesto dokázal přežít a dokázal se dostat ven bez vážnějších zranění. Bohužel byl úplně bez sil, a tak se nechal okrást místními Jawy, které zrovna proplovali se svým Sandcrawlerem nebezpečnou a nevyzpytatelnou pouští.

Následně Fett skončil v rukách Tuskenů. Vždy ale našel způsob jak přežít. Po nějakém čase zjistil, že jeho zbroj má Cobb Vanth, který ji odevzdal mandalorianovi Dinu Djarinovi. Oba společně najdou řeč a chvíli spolu budou spolupracovat. Fett se tak po šesti letech, kdy o něm nikdo nevěděl, znovu vrací i se svou naleštěnou zbrojí, aby nastolil v kriminálním podsvětí pořádek.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Dobře, že do role zhubl. V Mandalorianovi měl strašnej pivas.

3.3.2022 | 2:01:00
S.T.A.L.K.E.R.

Jsem šťastný, že dostal Morrison zase nějakou významnou roli. Skvělý herec a pro mě jediný Boba (a Jango) Fett. ;-)

20.2.2022 | 17:42:14
RagnarokCzD

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že tohle není Boba. O_o

Ať už ho srovnávám s prequelama, nebo s Clone Wars kde se objevoval celkem často … chápu, že je to starší, zkušenější a o dost unavenější verze, ale tak nějak se nemůžu zbavit dojmu že z týhle postavy zbyla jenom ta zbroj.

A dost mě to mrzí … celkem bych ocenil, kdyby mu alespoň jednou za čas ruply nervy a nakopal někomu prdel. :D :(

20.1.2022 | 14:16:26
Basim

Hrdina

20.1.2022 | 10:22:52
Blackhand47XD

Wobbuffet!!!

webmaster, grafik
1.1.2022 | 14:17:53
tom99

Lze hodnotit jinak?

webmaster, grafik
31.12.2021 | 14:32:31

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama