The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 54×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Cad Bane

Cad Bane

Nebezpečný námezdní lovec v důchodu, který pracuje pro Syndikát Pyků a je ochotný skoncovat s Fettem.

Sezóny 1
2022 - 2022

Cad Bane je námezdní lovec z planety Duro, který byl po smrti Jango Fetta považován za nejlepšího a nejvíce zkušeného námezdního lovce v galaxii. Cad Bane byl během Klonových válek v nejlepším věku, kdy získával nejvíce zakázek a jeho reputace rostla. V minulosti pracoval například i pro sithského lorda Darth Sidiouse, který mu nařídil vloupat se do chrámu Jediů. Cad Bane se ostatně specializoval na boj s Jedii a utkal se například i s Obi-Wanem Kenobim a Anakinem Skywalkerem.

Určitý čas pracoval i pro tatooinského gangstera Jabbu Hutta. Pro něho se zase vloupal přímo do srdce Republiky. Z místního vězení na Coruscantu Cad Bane osvobodil Jabbova strýce Zira. Cad Bane fungoval jako námezdní lovec i po pádu Republiky. Premiér Lama Su si například Banea najal, aby mu přivedl uprchlého klona – Omegu, což je de facto sestra našeho hrdiny Boby Fetta.


No a konečně se taktéž dostáváme k dnešním událostem z našeho seriálu. Cad Bane byl také najat Syndikátem Pykeů, kteří stojí o území na Tatooinu pro převoz a úschovu svého drahocenného koření. Pykeové se hodlají pustit do války s místním daimyem Bobou Fettem. K tomu budou ale potřebovat ty nejzkušenější žoldáky a jedním z nich je právě Cad Bane. Ten demonstruje svou sílu v malém městečku Mos Pelgo, kde se utká s Cobb Vanthem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Taky moc nechápu, proč takovou postavu zabili.

3.3.2022 | 1:46:24
S.T.A.L.K.E.R.

Bože proč? Byl jsem tak nadšený když jsem ho uviděl v hraném seriálu. Vypadal tak famózně. Tak úžasná postava, skvěle zahraná. Proč ho tedy proboha museli nechat zemřít? Jediná věc co mi na seriálu vadila.

20.2.2022 | 17:55:37
Filip Ondrej

Snad se dočkáme i jejich duelu z období CW. Cad Bane je perfektní akorát nějak od dob klonových válek přibral.

7.2.2022 | 22:19:13
Blackhand47XD

Legenda se vrátila.

webmaster, grafik
7.2.2022 | 17:38:37
tom99

Odškrtnuto, byl tam. Snad příště nezemře :-)

webmaster, grafik
7.2.2022 | 17:27:51

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama