The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Cad Bane

Cad Bane

Nebezpečný námezdní lovec v důchodu, který pracuje pro Syndikát Pyků a je ochotný skoncovat s Fettem.

Sezóny 1
2022 - 2022

Cad Bane je námezdní lovec z planety Duro, který byl po smrti Jango Fetta považován za nejlepšího a nejvíce zkušeného námezdního lovce v galaxii. Cad Bane byl během Klonových válek v nejlepším věku, kdy získával nejvíce zakázek a jeho reputace rostla. V minulosti pracoval například i pro sithského lorda Darth Sidiouse, který mu nařídil vloupat se do chrámu Jediů. Cad Bane se ostatně specializoval na boj s Jedii a utkal se například i s Obi-Wanem Kenobim a Anakinem Skywalkerem.

Určitý čas pracoval i pro tatooinského gangstera Jabbu Hutta. Pro něho se zase vloupal přímo do srdce Republiky. Z místního vězení na Coruscantu Cad Bane osvobodil Jabbova strýce Zira. Cad Bane fungoval jako námezdní lovec i po pádu Republiky. Premiér Lama Su si například Banea najal, aby mu přivedl uprchlého klona – Omegu, což je de facto sestra našeho hrdiny Boby Fetta.

No a konečně se taktéž dostáváme k dnešním událostem z našeho seriálu. Cad Bane byl také najat Syndikátem Pykeů, kteří stojí o území na Tatooinu pro převoz a úschovu svého drahocenného koření. Pykeové se hodlají pustit do války s místním daimyem Bobou Fettem. K tomu budou ale potřebovat ty nejzkušenější žoldáky a jedním z nich je právě Cad Bane. Ten demonstruje svou sílu v malém městečku Mos Pelgo, kde se utká s Cobb Vanthem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Taky moc nechápu, proč takovou postavu zabili.

3.3.2022 | 1:46:24
S.T.A.L.K.E.R.

Bože proč? Byl jsem tak nadšený když jsem ho uviděl v hraném seriálu. Vypadal tak famózně. Tak úžasná postava, skvěle zahraná. Proč ho tedy proboha museli nechat zemřít? Jediná věc co mi na seriálu vadila.

20.2.2022 | 17:55:37
Filip Ondrej

Snad se dočkáme i jejich duelu z období CW. Cad Bane je perfektní akorát nějak od dob klonových válek přibral.

7.2.2022 | 22:19:13
Blackhand47XD

Legenda se vrátila.

webmaster, grafik
7.2.2022 | 17:38:37
tom99

Odškrtnuto, byl tam. Snad příště nezemře :-)

webmaster, grafik
7.2.2022 | 17:27:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama