The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Cobb Vanth

Cobb Vanth

Maršál malého městečka Mos Pelga zjišťuje, že na jeho území operuje Syndikát Pyků. Střet s nimi se mu stane osudným.

Sezóny 1
2022 - 2022

Maršál města Mos Pelgo, jenž si musel svou pozici těžce vydobýt. Město obsadila organizace Mining Collective hned po vítězství Povstalců nad Galaktickým Impériem po finální bitvě o Endor. Cobb Vanth byl z města vyhnán, nicméně se nevzdával. Putoval dlouho osamocen tatooinskou pouští, kdy byl následně zachráněn skupinkou Jawů. Od nich dokázal vyobchodovat zbroj Boby Fetta, který ji ztratil hned po útěku ze Sarlacca.

Zbroj dodala Cobbovi odvahu. Vanth se tak vrátil do Mos Pelga a s Minning Collective pěkně zatočil. U místních lidí si získal patřičný respekt a stal se jejich novým Maršálem, který měl na starosti dohlížet na dané město a jeho okolí. Když pět let po bitvě o Endor dorazí do městečka Din Djarin, tak Vanth mu mandalorianskou zbroj odevzdá hned poté, co se spolu vydají zabít kraytského draka. Ten totiž nějaký pátek terorizoval město.

Zdá se ale, že město Mos Pelgo přitahují neustálé problémy. Na tomto území začne operovat Syndikát Pyků. To využívá město a jeho přilehlé okolí k pašování koření. S první várkou Pyků si dokáže Cobb Vanth poradit, ale s druhou již ne. Pykové do města vysílají jednoho ze svých nejnebezpečnějších námezdních lovců – Cada Banea. Ten nejdříve Cobbovi nabízí dohodu, jakmile ale odmítne, tak v kovbojské přestřelce zvítězí a Vantha střelí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělá postava. Snad dostane v další řadě více prostoru.

20.2.2022 | 17:56:18
Blackhand47XD

Jedna z nejlepších postav. :)

webmaster, grafik
9.2.2022 | 14:53:36
tom99

Kéž by se objevoval více, parádní postava. A snad to schytal jen do ramene :-)

webmaster, grafik
7.2.2022 | 17:41:07

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama