The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 54×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Cobb Vanth

Cobb Vanth

Maršál malého městečka Mos Pelga zjišťuje, že na jeho území operuje Syndikát Pyků. Střet s nimi se mu stane osudným.

Sezóny 1
2022 - 2022

Maršál města Mos Pelgo, jenž si musel svou pozici těžce vydobýt. Město obsadila organizace Mining Collective hned po vítězství Povstalců nad Galaktickým Impériem po finální bitvě o Endor. Cobb Vanth byl z města vyhnán, nicméně se nevzdával. Putoval dlouho osamocen tatooinskou pouští, kdy byl následně zachráněn skupinkou Jawů. Od nich dokázal vyobchodovat zbroj Boby Fetta, který ji ztratil hned po útěku ze Sarlacca.

Zbroj dodala Cobbovi odvahu. Vanth se tak vrátil do Mos Pelga a s Minning Collective pěkně zatočil. U místních lidí si získal patřičný respekt a stal se jejich novým Maršálem, který měl na starosti dohlížet na dané město a jeho okolí. Když pět let po bitvě o Endor dorazí do městečka Din Djarin, tak Vanth mu mandalorianskou zbroj odevzdá hned poté, co se spolu vydají zabít kraytského draka. Ten totiž nějaký pátek terorizoval město.


Zdá se ale, že město Mos Pelgo přitahují neustálé problémy. Na tomto území začne operovat Syndikát Pyků. To využívá město a jeho přilehlé okolí k pašování koření. S první várkou Pyků si dokáže Cobb Vanth poradit, ale s druhou již ne. Pykové do města vysílají jednoho ze svých nejnebezpečnějších námezdních lovců – Cada Banea. Ten nejdříve Cobbovi nabízí dohodu, jakmile ale odmítne, tak v kovbojské přestřelce zvítězí a Vantha střelí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělá postava. Snad dostane v další řadě více prostoru.

20.2.2022 | 17:56:18
Blackhand47XD

Jedna z nejlepších postav. :)

webmaster, grafik
9.2.2022 | 14:53:36
tom99

Kéž by se objevoval více, parádní postava. A snad to schytal jen do ramene :-)

webmaster, grafik
7.2.2022 | 17:41:07

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama