The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 54×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Drash

Drash

Další člen pouličního gangu z Mos Espy, která okrádá Lortha Peela o jeho vodu, když znenadání zvýšil její cenu.

Sezóny 1
2022 - 2022

Drash bydlí ve městě Mos Espa v dělnické čtvrti, kde bohužel není moc práce. Není tedy divu, že se Drash stane součástí místního gangu, který okrádá Lortha Peela, místního farmáře, o jeho vodu. Nicméně i za touto krádeží je jistý příběh, který je nutné uvést do kontextu. Peel úmyslně navýšil cenu vody čtyřnásobně, tudíž jen movití lidé si denní příděl vody mohou dovolit. Gang to vyřešil po svém a pravidelně Peela okrádá.

Tomu zcela pochopitelně dojde trpělivost, a tak se vydá za Bobou Fettem. Toho žádá o pomoc a nový daymio prosbě vyslyší a vypraví se do města po gangu porozhlédnout. Když zjistí celou pravdu, co stálo za onou krádeží, nařídí Peelovi snížit cenu vody. Gang si následně bere pod svá křídla – budou pracovat pro Fetta. Toto rozhodnutí bylo více než dobré, protože v noci se do Bobova paláce vplíží Black Krrsantan lačnící po Fettově hlavě.


Boba by bezesporu zemřel rukou wookieeského námezdního lovce, ale gang v čele se Skadem a Drash zasáhnou, Black Krrsantana zatlačí do rolu a ten je následně polapen Fennec Shand. Drash se osvědčí i druhý den, kdy Boba pátrá po starostovi Moku Shaizovi. Toho sice nenajde, ale alespoň vypátrá jeho věrného Majordoma. Majordomus se pokusí utéci, ale Drash ho se zbytkem gangu na svých rychlých spídrech dožene a uvězní v paláci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Během první řady měla nějaké dobré scény, ale jinak toho prostoru moc neměla. I tak ale kočka.

20.2.2022 | 17:50:41
Blackhand47XD

Ještě uvidíme, co z ní vyleze…

webmaster, grafik
25.1.2022 | 15:17:12
tom99

Těžko hodnotit po první epizodě, ale zatím nic moc…

webmaster, grafik
24.1.2022 | 19:01:32

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama