The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Drash

Drash

Další člen pouličního gangu z Mos Espy, která okrádá Lortha Peela o jeho vodu, když znenadání zvýšil její cenu.

Sezóny 1
2022 - 2022

Drash bydlí ve městě Mos Espa v dělnické čtvrti, kde bohužel není moc práce. Není tedy divu, že se Drash stane součástí místního gangu, který okrádá Lortha Peela, místního farmáře, o jeho vodu. Nicméně i za touto krádeží je jistý příběh, který je nutné uvést do kontextu. Peel úmyslně navýšil cenu vody čtyřnásobně, tudíž jen movití lidé si denní příděl vody mohou dovolit. Gang to vyřešil po svém a pravidelně Peela okrádá.

Tomu zcela pochopitelně dojde trpělivost, a tak se vydá za Bobou Fettem. Toho žádá o pomoc a nový daymio prosbě vyslyší a vypraví se do města po gangu porozhlédnout. Když zjistí celou pravdu, co stálo za onou krádeží, nařídí Peelovi snížit cenu vody. Gang si následně bere pod svá křídla – budou pracovat pro Fetta. Toto rozhodnutí bylo více než dobré, protože v noci se do Bobova paláce vplíží Black Krrsantan lačnící po Fettově hlavě.

Boba by bezesporu zemřel rukou wookieeského námezdního lovce, ale gang v čele se Skadem a Drash zasáhnou, Black Krrsantana zatlačí do rolu a ten je následně polapen Fennec Shand. Drash se osvědčí i druhý den, kdy Boba pátrá po starostovi Moku Shaizovi. Toho sice nenajde, ale alespoň vypátrá jeho věrného Majordoma. Majordomus se pokusí utéci, ale Drash ho se zbytkem gangu na svých rychlých spídrech dožene a uvězní v paláci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Během první řady měla nějaké dobré scény, ale jinak toho prostoru moc neměla. I tak ale kočka.

20.2.2022 | 17:50:41
Blackhand47XD

Ještě uvidíme, co z ní vyleze…

webmaster, grafik
25.1.2022 | 15:17:12
tom99

Těžko hodnotit po první epizodě, ale zatím nic moc…

webmaster, grafik
24.1.2022 | 19:01:32

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama