The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 54×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Krotitel Rancorů

Krotitel Rancorů

Krotitel doprovází mladého Rancora do paláce Boby Fetta. Na své zvíře bude dohlížet a naučí Bobu svého nového miláčka ovládat

Sezóny 1
2022 - 2022

Když se Dvojčata pokusí neúspěšně zavraždit Bobu Fetta, uvědomí si, že nyní se musí stáhnout do ústraní. Nejprve ale musí s Fettem urovnat vztahy, a tak druhý den zamíří ke dveřím jeho paláce a jako dar za pokusu o vraždu mu věnují mladého Rancora. Toho doprovází i jeho osobní Krotitel. Ten na svého Rancora dohlížel celý svůj život.

Jakmile je Rancor přiveden do paláce, Krotitel se Bobovi svěří, že čarodějky z Dathomiru kdysi jezdili na hřbetech Rancorů. Fett se to taktéž chce naučit, takto by si mohl vydobýt respekt obyvatel Mos Espy. Krotitel Bobovi taktéž prozradí, že Rancor si vytvoří zvláštní pouto s osobou, kterou spatří svými očima poprvé. Krotitel tak sundává Rancorovi klapky, které měl doposud na očích. Ten ihned naváže vztah se svým novým pánem – Bobou Fettem. Krotitel zároveň Fettovi přislíbí, že naučí Bobu na Rancorovi jezdit, jak si ostatně přál.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Postava tam byla opravdu extrémně krátkou chvilku. Takže hodnotím na základě mého oblíbeného herce. Danny Trejo je borec.

20.2.2022 | 17:49:03
RagnarokCzD

Fakt nevim jak hodnotit postavu, která měla na plátně pět replik, deset sekund svýho času a pak zmizela. :D

20.1.2022 | 14:24:58
Basim

Machete 4 Machete opět zabíjí ve star wars :D

20.1.2022 | 10:22:13
Blackhand47XD

Machete se konečně podíval do vesmíru. :)

webmaster, grafik
19.1.2022 | 13:37:34
tom99

Na krotitele se hodí výborně, snad bude mít ještě větší roli…

webmaster, grafik
18.1.2022 | 9:52:47

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama