The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Krotitel Rancorů

Krotitel Rancorů

Krotitel doprovází mladého Rancora do paláce Boby Fetta. Na své zvíře bude dohlížet a naučí Bobu svého nového miláčka ovládat

Sezóny 1
2022 - 2022

Když se Dvojčata pokusí neúspěšně zavraždit Bobu Fetta, uvědomí si, že nyní se musí stáhnout do ústraní. Nejprve ale musí s Fettem urovnat vztahy, a tak druhý den zamíří ke dveřím jeho paláce a jako dar za pokusu o vraždu mu věnují mladého Rancora. Toho doprovází i jeho osobní Krotitel. Ten na svého Rancora dohlížel celý svůj život.

Jakmile je Rancor přiveden do paláce, Krotitel se Bobovi svěří, že čarodějky z Dathomiru kdysi jezdili na hřbetech Rancorů. Fett se to taktéž chce naučit, takto by si mohl vydobýt respekt obyvatel Mos Espy. Krotitel Bobovi taktéž prozradí, že Rancor si vytvoří zvláštní pouto s osobou, kterou spatří svými očima poprvé. Krotitel tak sundává Rancorovi klapky, které měl doposud na očích. Ten ihned naváže vztah se svým novým pánem – Bobou Fettem. Krotitel zároveň Fettovi přislíbí, že naučí Bobu na Rancorovi jezdit, jak si ostatně přál.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Postava tam byla opravdu extrémně krátkou chvilku. Takže hodnotím na základě mého oblíbeného herce. Danny Trejo je borec.

20.2.2022 | 17:49:03
RagnarokCzD

Fakt nevim jak hodnotit postavu, která měla na plátně pět replik, deset sekund svýho času a pak zmizela. :D

20.1.2022 | 14:24:58
Basim

Machete 4 Machete opět zabíjí ve star wars :D

20.1.2022 | 10:22:13
Blackhand47XD

Machete se konečně podíval do vesmíru. :)

webmaster, grafik
19.1.2022 | 13:37:34
tom99

Na krotitele se hodí výborně, snad bude mít ještě větší roli…

webmaster, grafik
18.1.2022 | 9:52:47

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama