The Borgias (Borgiové) S03E04: The Banquet of Chestnuts

S03E04: The Banquet of Chestnuts

S03E04: The Banquet of Chestnuts

Nově dosazený kardinál Farnese dostane do správy pokladnu a rychle odhalí krádež kardinála Versucciho. Micheletto je vyslán, aby uprchlého kardinála našel. Mezitím se k papežovi donese prosba Benátek o pomoc v boji proti Turkům. Alexandr v tom vidí příležitost získat pořádné peníze a začne volat po vyslání křížové výpravy. Jelikož panuje obava, zda budou nově jmenovaní kardinálové skutečně věrní, Giulia přichystá past – banket, na kterém se kardinálové rozdovádějí tak, že by je jejich činy mohly kariérně zničit, pokud by se o nich doslechla veřejnost. Papež má tak kardinály v hrsti. Mezitím se král Ferdinand dozví, že manželství Lucrezie a Alfonsa nebylo naplněno, a žádá, aby se tak stalo před očima svědků obou rodin. To by pro Lucrezii znamenalo obrovskou potupu.

cz sk
5.5.2013
670 000
50 minut

Upoutávka:

Thumbnail Play icon

Ukázky z dílu:

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Charity

super, díky!!!

6.5.2013 | 16:07:45

The Borgias (Borgiové)
90/100 - 67×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Gina McKee (Caterina Sforza), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Sean Harris (Micheletto Corella), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), François Arnaud (Cesare Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Reklama