The Borgias (Borgiové)
90/100 - 71×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Gina McKee (Caterina Sforza), François Arnaud (Cesare Borgia), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), Sean Harris (Micheletto Corella), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

S03E08: Tears of Blood

S03E08: Tears of Blood

Micheletto odhalí, že je jeho milenec špeh, a spolu s Cesarem se snaží zjistit čí. Do Říma se valí zástupy poutníků, kteří míří na oslavy Svatého roku. Caterina Sforza vymyslí falešný zázrak, čímž proud poutníků (i jejich peněz) odkloní z přímé cesty do Říma. Ohrozí tak Alexandrův plán jak naplnit pokladnu. Cesare jede údajný zázrak prošetřit a Caterina se jej pokusí zabít. Lucrezia je jmenována velvyslankyní Říma v Neapoli, ve skutečnosti se ale stává vězněm nového krále. Mezitím se Alexandr spolu s Mattaiem pokouší rozjet svůj plán na křížovou výpravu proti Turkům.

2.6.2013
800 000
53 minut

Upoutávka:

Thumbnail Play icon

Ukázky z dílu:

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama