The Borgias (Borgiové)
90/100 - 71×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Gina McKee (Caterina Sforza), François Arnaud (Cesare Borgia), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), Sean Harris (Micheletto Corella), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

S03E09: The Gunpowder Plot

S03E09: The Gunpowder Plot

Micheletto zabije svého milence, jehož zrada jej zlomila, a zmizí. Cesare spěchá do Neapole zachránit Lucrezii. Sourozenci jsou zase spolu a jejich radost z opětovného shledání je tak velká, že Alfonso začne mít podezření, že jejich vztah není takový, jaký by mezi bratrem a sestrou měl být. Alexandr se snaží ovládnout italský trh se sírou, klíčovou složkou střelného prachu.

9.6.2013
610 000
46 minut

Upoutávka:

Thumbnail Play icon

Ukázky z dílu:

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama