The Borgias (Borgiové)
90/100 - 71×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Gina McKee (Caterina Sforza), François Arnaud (Cesare Borgia), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), Sean Harris (Micheletto Corella), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

Skončí Borgiové 3. sérií?

Skončí Borgiové 3. sérií?

Poslední dobou se čím dál častěji objevují náznaky, že 3. série bude poslední. Jak to tedy v současné době se seriálem vypadá?

0 0
25.5.2013

The Borgias byli od začátku, stejně jako The Tudors (Tudorovci), kteří pochází ze stejné stáje, koncipováni jako seriál o 4. sériích, které měly detailně mapovat vzestup a pád mocného rodu Borgiů. Jenže sledovanost předchozích sérií byla na poměry Showtimu téměř podprůměrná a ani její navýšení u 3. série není nijak závratné. Zdá se však, že to není jediný důvod, proč The Borgias hrozí předčasné ukončení. Scénárista a režisér Neal Jordan se totiž nechal slyšet, že „představa dalších 10 epizod je vyčerpávající“ a že místo toho by chtěl příběh našich hrdinů raději zakončit dvouhodinovým filmem, „který se, pokud bude Showtime souhlasit, začne natáčet v červnu se stejným štábem a papež v něm zemře opravdu strašlivým způsobem“. Vypadá to tedy, že se řádného zakončení dočkáme, ať už to bude jakoukoli formou, což by souhlasilo s prohlášením šéfa Showtimu Davida Nevise, „Je pro mě opravdu důležité, aby naši diváci cítili, že se o ně staráme.“
Jak ale celá věc dopadne ještě není zcela jisté, takže stále můžeme doufat, že se k nám Borgiové příští rok vrátí s dalšími 10 díly.
Co říkáte na osud Borgiů? Stačil by vám celovečerní film místo celé série?

Diskuze /5

sedlo03

Pořád doufám, že 4 série nakonec klapne, protože Borgias by si to zasloužili. Každopádně sem rád, že to vypadá, že tak jako tak se dočkáme zakončení.

25.5.2013 | 19:41:51
Bohuminek

Mě naopak třetí série překvapila a pro mě je lepší než předchozí dvě.Takže bych uvítala sérii další.Ale na druhou stranu, než příběh natahovat, tak raději celovečerní film.

26.5.2013 | 9:47:40
Charity

Tak tak, ať už 4. série nebo finále ve filmu, hlavně aby seriál nezůstal nedokončený, to by mě mrzelo nejvíc…

26.5.2013 | 16:16:03
Umpalumpa3

Teď jsem ještě narazila na článek z fanwiki Borgiů, kde zdůrazňují, že Jordanova prohlášení byla vytržená z kontextu a že Showtime nemá ve zvyku rušit seriály předčasně, naopak pokračují a pokračovaly i seriály s horší sledovaností, než mají The Borgias. A že konečné rozhodnutí je jen a pouze v rukou Showtimu. Takže to vypadá nadějně :-)

překladatel
26.5.2013 | 21:01:52
picaccino

souhlasim s tim, ze cim novejsi serie, tim lepsi vysledek, ale zakonceni celovecernim filmem bych videl opravdu jako moznost, kdy muzeme dostat lepsi vysledek nez pri 4. serii, ktera muze byt mdla uz jen diky tomu, ze na ni nebude dostatek qalitniho materialu. jsem rozhodne pro qalitu na ukor qantity.

27.5.2013 | 6:07:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama