The Boys (Banda)
95/100 - 247×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

S02E08: What I Know

S02E08: What I Know

Po událostech v soudní síni je Banda odhodlaná sejmout jednoho supráka po druhém. Becca se vydává hledat Butchera, aby mu řekla, že Homelander unesl Ryana.

cz sk
9.10.2020
1 hodina 8 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Tušil jsem, že Stormfront do konce sezóny bude ze hry, protože Kripke začíná aplikovat klasický přístup snad všech seriálů – představme na začátku nové řady novou postavou, kterou na konci série zabijeme, abychom nemuseli zabít někoho ze staré Bandy. Taktéž mě nebaví, jak se všechny hříchy Bandy a Starlight, které byly mimochodem komunikované do světa, jen tak mávnutím kouzelného proutku shodí ze stolu. Nedává to absolutní smysl a působí to směšně a nereálně. Tam, kde dříve seriál vsázel na skutečnost a nějakou hmatatelnost s naším světem, nyní selhává.

webmaster, grafik
18.8.2022 | 17:13:47
slayerrrr

„Girls Do Get It Done“ scéna udělala z tohohle dílu nezapomenutelný zážitek.

11.7.2022 | 21:43:31
risker

„Nebuď kunda."

8.8.2021 | 20:28:17
SaSy

Parádne finále :) už sa teším na ďalšiu sériu

13.7.2021 | 22:13:11
targaryen

Ti, co tady píšou, jak si to Becca zasloužila, protože se vykašlala na Butchera, by si měli uvědomit, že vykazují příznaky psychopatie. Nejsou schopni se vcítit do jiných lidí :-) Becca tam měla syna, zachovala se správně. Většina postav se chovala správně a logicky, proto ten seriál miluju. Asociální Homelander mě neskutečně baví. Většina postav skvěle napsaná. Tenhle seriál je klenot. Vytkl bych snad jen příhodné objevování některých postav zrovna v ten pravý čas, aby zachránily situaci, ale to je holt neduh komiksů.

24.5.2021 | 12:15:29
Hlebka

Velkou otázkou je Neumannovej cil. Nemyslím si, že pracuje pro nebo s Vaughtem, protože z hlediska příběhu je to trochu líné a nudné. Zdá se, že chce použít Supes, The Boys a veřejné mínění obou jako nástroje k tomu, aby se dostala do pozice politické moci, ale otázkou je proč.

Chce jen být prezidentkou, chce vytvořit svět, který řídí Supes, má nějaký osobní motiv pomsty atd.

24.1.2021 | 0:49:57
Katarina.t

Ani druhá řada mě nezklamala. Konečně zajímavý seriál, kde je dost překvapivých momentů. Smrt Beccy mě nepřekvapila, pro přítelkyně nebo manželky není v takových příbězích místo a Butcher by byl moc šťastnej. Tahle postava je nejlepší jako nasranej a životem zkoušenej typek.

10.11.2020 | 1:39:37
Schevchen
  1. Beccy mi nie je ľúto, potom čo urobila Butcherovi, že sa s ním vyspala a potom sa vysrala na hlavu, keď mali spolu odísť, otočila. Ale keď jej uniesli syna, utekala za Butchom. LOL pizda jedna
  2. Tá čiňanka si od-zlomila väz akoby nič sa nestalo
  3. Farah z COD MW 2019 na konci pekne prekvapila, uvidíme, čo ukáže v Season 3
  4. Homelander by mal dostať Emmy, hraje perfektne, bez debaty.
16.10.2020 | 23:31:26
Spiker

„Mia Khalifa“ bude mít zřejmě ve třetí sérii mnohem podstatnější roli. Totálně našlapané finále a to jsem si myslel, že za výbuchem hlav stojí tamta pacienta z léčebny, co nechávala všecko vybuchnout.

16.10.2020 | 18:09:37
myssi

seriál super, poslední díl teda … nějak mi tam nesedla ta cikánská férovka s Liberty s fanatickými výkřiky ty nácku. Že se hned Bill zbavil syna byť slíbil, že ho ochrání mi přišlo taky líto ale nikdy nebyl moc férovej. Ale jinak oka, doufám že bude pokračování.

15.10.2020 | 14:01:35

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Instant White-Hot Wild

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro třetí řadu jsou z Amazonu.

Reklama

Minule jste viděli...

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

Závěr třetí řady nám nabídl hned několik zajímavých soubojů. Kdo s kým poměřil síly a kdo se s kým spojil? Shrňme si události poslední epizody.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama