The Boys (Banda)
95/100 - 236×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

Herogasm nám přinesl poměřování sil a rozpad Sedmičky

Herogasm nám přinesl poměřování sil a rozpad Sedmičky

Nejočekávanější epizoda třetí řady The Boys je za námi. Eric Kripke o této události mluvil již dva roky, tak se pojďme podívat, co nám tato epizoda přinesla.

14 0
27.6.2022

Homelander vs Soldier Boy & Butcher & Hughie 

Konečně! Nejde začít jinak než soubojem, kterého jsme se v šesté epizodě konečně dočkali. Homelander se dočkal uspokojivých soupeřů a ukázal nám, že jeho zničení může být ještě složitější, než jsme si mysleli.
Spíše než orgiemi byl Herogasm zajímavý soubojem mezi Homelanderem a Soldier Boyem. Tihle dva se do sebe pustili hned, jak se uviděli. Je jasné, že v tomto souboji měl Homelander jasně navrch. Kdyby se do souboje nezapojil i Billy Butcher, tak už možná žádného Soldier Boye v seriálu ani nemáme.
Každopádně při souboji Butcher vs Homelander jsme byli svědky velmi vyrovnaného klání. Na závěr přispěchal na pomoc i Hughie, který svým přemísťováním dokázal Homelandera dostatečně zabavit.
I když na sobě měl Homelander tři supráky, tak se mu podařilo uniknout a je tedy více než jasné, že se podobného souboje dočkáme ještě jednou.

Thumbnail Play icon

Rozpad Sedmičky

Sedmička v letošní sezóně dostává pěkně na frak. Zatímco se nám ji v jedné epizodě podařilo doplnit o chybějící dva členy, tak teď sledujeme, jak postupně odpadává jeden za druhým-
Supersonic se poroučel již v předchozí epizodě, kdy byl zabit Homelanderem.
Osud Maeve zatím nebyl nijak objasněn, ale když se Homelander dozvěděl, že něco kuje s Butcherem, tak na ni poslal Black Noira.
A-Train se sice dokázal pomstít Blue Hawkovi, jenomže musel využít svou superschopnost a běžet, co mu síly stačily. Bohužel dobře neodhadl své možnosti a celá jeho pomsta skončila pravděpodobně infarktem. Nezbývá než věřit, že se mu podařilo přežít.
I nejtišší člen týmu, Black Noir, se dostal do potíží. Ukázalo se, že Soldier Boye nezaprodal Payback, ale právě Black Noir. Když se dozvěděl, že Soldier Boy likviduje členy Paybacku, tak vzal roha. Vyřízl si čip z ruky a dal se na útěk. Takže ani s Noirem se momentálně nedá počítat.
Největší překvapení způsobila Starlight, která se rozhodla ze Sedmičky oficiálně vystoupit a v živém přenosu na sociálních sítí, kde prohlásila, že největším zlem je právě Homelander. Tohle si Starlight určitě za rámeček nedá. Nutno dodat, že tuhle myšlenku ji vnukla Vicky, která jí slíbila, že ji bude chránit. Homelander má teď nepřítele na každém rohu.

Aktuálně má Sedmička tedy jen dva členy. Homelandera a navrátivšího se Deepa, který tedy zrovna nepatří k těm nejsilnějším spojencům.

Tahle trojice dokázala Homelandera pěkně potrápit, Foto: Amazon

Frenchie a Kimiko v ohrožení

Když se Banda vydala do Ruska, způsobila zde nemalé potíže malé Nině, která dala Franchiemu úkol. Ten se ho rozhodl nesplnit, takže si je Nina chtěla podat. I když Kimiko nemá superschopnosti, tak má stále dost síly, aby mohla své nepřátele potrápit. Právě Nina by o tom mohla vyprávět. Obyčejná Kimiko jí zabila dvě nejsilnější gorily.

Na tohle jsme všichni čekali, foto: Amazon

Herogasm

Dva roky se o tom mluvilo, nakonec to přišlo a ve výsledku jsme viděli větší prasárnu v první epizodě třetí řady, kde se Termite procházel v penisu svého přítele. Herogasm v podání seriálu se vůbec neodehrával na ostrově a vůbec to nebylo tak velké, jak bychom podle komiksu čekali.
Komiks můžete prolistovat například na webu readcomiconli­ne.li a pak nám třeba dáte za pravdu. Nicméně bavíme se zde pouze o tom, že je to na motivy komiksu, takže i tak nám seriálový herogasm přinesl řadu zajímavých scén a nahatou Starlight, i když kamery nehrály v náš prospěch a držely v záběru jen hlavu.

Zcela jistě největší úchylárnou, kterou jsme v rámci Herogasmu viděli byl Deep pářící se s chobotnicí. Tak nějak jsme asi všichni tušili, že Deep ujíždí na chobotnicích, ale že to uvidíme i na plátně, tak jsme vážně nečekali. Za tohle jeden velký palec nahoru.

Jak se šestá epizoda líbila vám?

Zdroj anotačního obrázku: Amazon

Diskuze /3

PecaCZE

Nářez !

27.6.2022 | 23:36:24
WILLIAM_MOINSPIELD

Nejlepší souboj ever.

28.6.2022 | 7:16:00
Jack1947

To byl fakt peckoidní díl hlavně na konci , že by nebyl už Homelander v bezpečí ? :O

28.6.2022 | 15:48:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Instant White-Hot Wild

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro třetí řadu jsou z Amazonu.

Minule jste viděli...

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

Závěr třetí řady nám nabídl hned několik zajímavých soubojů. Kdo s kým poměřil síly a kdo se s kým spojil? Shrňme si události poslední epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama