The Boys (Banda)
95/100 - 240×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

Připomeňte si hlavní události z předchozích řad The Boys

Připomeňte si hlavní události z předchozích řad The Boys

Ještě než se začnete dívat na třetí řadu, doporučujeme podívat se na video od Amazonu, které shrnuje již odvysílané řady.

10 0
1.6.2022

Amazon přichází se shrnutím hlavních událostí již odvysílaných řad. Začátek celého videa je poměrně dost výbušný. Připomíná nám překvapení druhé řady. Tou nás prováděly překvapivé výbuchy hlav. Nakonec se ukázalo, že za nimi stojí Victoria Newman. Ta, která nejvíce vystupuje proti suprákům, je tedy vlastně taky suprák. Victoria Newman bude v nové řadě kandidovat na prezidentku USA.

Stejně tak si můžete připomenout postavu Stormfront, která osvěžila druhou řadu a stala se hlavní záporačkou. V závěru videa můžete vidět i její konec.

Další podstatnou událostí je, že Billy Butcher ve druhé řadě zjistil, že jeho láska, Becca, vlastně celou dobu žije. Žije v utajení a vychovává Homelanderova. Jejich znovushledání nevydrželo dlouho. S Beccou jsme se nadobro rozloučili během druhé řady a Butcher dostal za úkol postarat se o jejího syna.

Vztah mezi Starlight a Homelanderem není nejlepší.

V neposlední řadě je důležité si připomenout událost z první řady, kdy Homelander společně s Maeve nechali spadnout letadlo. Nikdo nepřežil, ale Homelanderovo rozhodnutí stihl někdo natočit. Video má v rukách Maeve a drží si tím Homelandera od těla. Jenomže jak dlouho se nechá Homelander vydírat?

Vztahy v Sedmičce byly na ostří nože i mezi Starlight a Homelanderem, který jí zazlíval její vztah s Hughie Campbell. Není se čemu divit, když Hugh patří do party, která si klade za cíl zabít všechny supráky.
Stejně tak Deep byl většinu druhé řady odstrkován. Naopak své členství v Sedmičce uhájil A-Train, který musí přestat s drogami.

Tak přesně na tyhle události navážeme ve třetí řadě, na co se těšíte nejvíce?

Zdroj anotačního obrázku: Amazon

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Basim

Hele mělo The boys i nějakou verzi batmana nebo někoho kdo vypadal jako batman?

#2 Janis46 #3 1Bobesh1
3.6.2022 | 7:07:39
Janis46

#1 Basim: Black Noir?

#4 1Bobesh1
5.6.2022 | 12:15:42
1Bobesh1

#1 Basim: Za kopii Batmana je považován Tek-Knigh, je něco mezi Batmanem a Iron-manem. Měl být ve třetí řadě, ale nakonec se v ní objeví.

admin
5.6.2022 | 13:12:48
1Bobesh1

#2 Janis46: U Noira se to přirovnání hodí nejvíc, co se Sedmičky týče, ale ve skutečnosti to nebylo pro tvůrce komiksu prioritou. Tam jde spíš o Deadpoola smrncleho s Deathstrokem.
V komiksech pak jde o silnější kopii Homelandera, kterou chce Vought Homelandera ovládat.

admin
5.6.2022 | 13:24:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Instant White-Hot Wild

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro třetí řadu jsou z Amazonu.

Minule jste viděli...

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

Závěr třetí řady nám nabídl hned několik zajímavých soubojů. Kdo s kým poměřil síly a kdo se s kým spojil? Shrňme si události poslední epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama