The Boys (Banda)
95/100 - 240×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

Simon Pegg natočil své scény pro čtvrtou řadu a říká, že bude šílená

Simon Pegg natočil své scény pro čtvrtou řadu a říká, že bude šílená

Ve čtvrté řadě se opět dočkáme Hughieho otce, kterého hraje Simon Pegg známý z Mission Impossible. Podle něj bude nová řada šílená.

21 1
24.1.2023

Natáčení nové řady The Boys by mělo být v závěrečné fázi. Startovalo se v srpnu 2022, takže už máme za sebou šest měsíců práce. Konec natáčení se očekává někdy během března. Simon Pegg v seriálu hraje Hugieho otce, kterého jsme mohli častěji vídat v první řadě. Ve druhé řadě již nehrál a ve třetí se objevil jen v jedné scéně a to ještě jen během telefonátu. Ve čtvrté řadě se dočkáme jeho návratu, ale nikde není řečeno, kolik prostoru jeho postava dostane.

Ve čtvrté řadě potkáme dalšího člena Campbellovic rodiny. Do seriálu bude uvedena Hughieho matka, která ho opustila, když mu bylo šest let. Zatím není jasné, jestli se s ní potkáme v současnosti, nebo skrze flashback, ve kterém bychom se vydali do Hughieho dětství. Jeho matku si zahraje herečka Rosemarie Dewitt.

Kromě Dewitt se nám v nové řadě ještě představí Jeffrey Dean Morgan and Rob Benedict a Elliot Knight. Jejich role nebyly specifikované. Do čtvrté řady byly rovněž obsazeny Susan Heyward a Valorie Curry, které si zahrají supráky. První jmenovaná ztvární postavu Sister Sage a druhá Firecracker.

Simon Pegg se ve čtvrté řadě vrátí, Foto: Amazon

Simon Pegg má natáčení za sebou a fanouškům vzkazuje, že bude šílená. Měli bychom se dočkat více šokujících momentů a taky uvidíme více scén plných krve. V obou ohledech je laťka nasazená již poměrně vysoko, takže se máme na co těšit.

Těšíte se na návrat Simona Pegga do seriálu?

Zdroj anotačního obrázku: Amazon

Diskuze /4

Basim

Kdo bude hrát Knighta? Oni ho tvůrci slibovali že bude novým členem sedmičky to je opak batmana. ještě dvě postavy musí přidat do sedmičky. Jinak si myslím že ve čtvrté řadě zabijou už Homelandera.

#2 Gaffík
24.1.2023 | 22:45:06
Gaffík

#1 Basim: To těžko, o čem by to pak bylo? Svině se drží fakt pevně. Myslím, že spíš se rozloučíme s někým z ‚našich‘

25.1.2023 | 3:15:48
MARTASLJ19

Konečne by mohol niekto zomrieť lebo v 3.sérií nezomrela žiadna dôležitá hlavná postava. Až je to trapne. Seriál po prvej sérií totálne stratil šťavu u mňa.

25.1.2023 | 18:23:32
MartinP79

Ten serial je proti jiným superhrdinským sériím šílený tak jako tak. Jak ho udělat víc šílený aniž by pak byl vysílatelněj?

29.1.2023 | 20:24:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Instant White-Hot Wild

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro třetí řadu jsou z Amazonu.

Minule jste viděli...

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

Závěr třetí řady nám nabídl hned několik zajímavých soubojů. Kdo s kým poměřil síly a kdo se s kým spojil? Shrňme si události poslední epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama