The Carrie Diaries S02E01: Win Some, Lose Some

S02E01: Win Some, Lose Some

S02E01: Win Some, Lose Some

Carrie tráví léto na Mantahhanu s Waltem, zatímco Maggie a Sebastian se trápí tím, co udělali a Mouse se staví na Carriinu stranu.

cz sk
25.10.2013
780 000
43 minut

Carrie tráví léto s Waltem v Larissině bytě, zatímco Mouse si užívá svého vztahu s Westem a Dorrit je šťastná s Millerem. Maggie mezitím pracuje v klubu ve městě a jak Sebastian, tak Mouse s ní nechtějí mít nic společného.

Donně se Sebastiana na druhou stranu zželí a věří, že skutečně lituje, že Carrie zradil a vážně chce, aby se k sobě vrátili a vezme ho s sebou na akci do města, kam razí s Carrie a Waltem, aby měl šanci dát se s Carrie znovu dohromady. Carrie ovšem, když ho vidí, změní plány a zamíří jinam, jen aby s ním nemusela být.

Tom zjišťuje, že Dorrit má přítele a chce se s ním potkat, což Dorrit zrovna nenadchne. Miller ovšem překvapí a poté, co mu Dorrit řekne, že ho chce její otec poznat, sám se přijde představit. A na Toma udělá výborný dojem.

Carrie dorazí do jiného klubu, kde není Sebastian, ale někdo jí ukradne kabelku, proto se vydá do baru za Waltem. Ti se ovšem mezitím vydají za ní. A tak když Carrie dorazí do baru, je tam již jen Donnina sestřenice Samantha, která jde s Carrie domů a pomáhá jí dostat se po požárním schodišti do bytu, zatímco Sebastian a Walt Carrie všude hledají.

Mouse a Maggie se usmíří.

Samantha se poté, co dá výpověď baru, kde pracovala a jehož šéfem spala, stěhuje ke Carrie a Waltovi.

Závěr z dílu: Zdá se, že Sebastian Carrie skutečně miluje. A osobně bych je ještě nezatracovala.

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Carrie Diaries
89/100 - 98×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama