The Carrie Diaries S02E03: Strings Attached

S02E03: Strings Attached

S02E03: Strings Attached

Carrie se vrací zpátky na maloměsto a do školy a je konfrontována se svými city k Sebastianovi. Walt se mezitím bojí, že vyjde najevo jeho skutečná orientace a dělá co může, aby tomu zabránil.

cz sk
8.11.2013
770 000
43 minut

Larissa se vrací ze své dovolené v zámoří a dává Carrie a Waltovi inspiraci, jak udělat další krok ve svých životech za pomoci Zenu. Nicméně Larissa a Samantha si již při prvním setkání okamžitě nesednou, protože Larissina rutina a protřelé světaznalé chování Samanthy jsou jako oheň a voda.

Během Carriina prvního školního dne posledního ročníku pomůže Dorrit Sebastianovi, aby si mohl s Carrie promluvit. Výsledkem ovšem je vášnivá líbačka ve třídě, při které je nachytá učitel.

Walt se bojí, že by Maggie mohla prozradit tajemství o jeho sexuální orientaci, proto se snaží chovat chlapácky za pomoci nošení sportovních triček, ale moc se mu to nedaří. A korunu tomu nasadí Donna, když ho začne před sportovci objímat, aby ukázala, že má něco s ženou, zatímco je mezi přihlížejícími její přítel, který Waltovi uštědří monokl.

Mouse se snaží, aby se Maggie i přes svůj nedostatek zájmu více starala o své vysokoškolské vyhlídky, zatímco samantha stráví noc s maskovaným ninjou a Tom dostane nabídku znovu pracovat v Bennetově právnické firmě.

Na konci dílu Sebastian svůj vztah s Carrie jednou provždy končí, aby se kvůli němu již netrápila a svůj žal utápí v náručí starší ženy, která se nudí ve svém manželství.

Epizodu napsanou Doug Stockstill režírovala Daisy von Scherler Mayer.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Carrie Diaries
89/100 - 98×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama