The Carrie Diaries
88/100 - 101×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S02E05: Too Close for Comfort

S02E05: Too Close for Comfort

Sebastianova matka se znovu vdává, zatímco Carriin přítel čte její deník a Dorrit začíná mít ponorku z Millera.

cz sk
22.11.2013
710 000
43 minut

Carrie stráví vzrušující den ve městě s Adamem Weaverem, ale začíná zuřit poté, co zjistí, že tajně četl její deník.

Samantha si nachází nový domov a další neobvyklou práci. Pracuje jako nahá modelka, ale bere záležitosti do svých rukou, když vidí studenty kreslit věci, které se jí nelíbí.

Když Sebastianova matka oznámí, že si bere svého intruktora tenisu, Sebastian nachází útěchu na nečekaném místě. Také žádá Carriina otce, aby se ujistil, že je právně chráněná.

Mezitím se Dorritin přítel Miller snaží se k ní dostat blíže, což má ovšem zcela opačný účinek. Dorrit začíná mít pocit, že ji dusí, obzvlášť když se ujme jejího otce a Donna jí dává pár rad.

Epizodu napsanou Jessicou Quellerovou režíruje Zetna Fuentes.

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Filtr seriálů
Reklama