The Carrie Diaries
88/100 - 101×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S02E07: I Heard a Rumor

S02E07: I Heard a Rumor

Samantha a Carrie se zúčastní exkluzivní párty a Carrie se stane terčem pomluv, kterých se pokusí využít ve svůj prospěch Bennet.

cz sk
13.12.2013
700 000
43 minut

Carrie je šokovaná, když si přečte nestydaté pomluvy o své osobě v Newyorském časopise, ale Samanta má plán, jak uvést věci na pravou míru. Walt zakročí, když se toho Bennet pokusí využít v Interview magazínu. Mouse si dělá starosti, že ona a její přítel West zapadli do vyjetých kolejí a udělá něco velmi nemorálního. Mezitím, když Maggie zažije lékařskou pohotovost, Sebastian je nucen oslovit jedinou osobu, která může pomoct.

Epizodu napsanou Amy B. Harris režíroval Norman Buckley.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Po sérii a půl mi Sebastian začal být sympatický, beru to jako největší úspěch tohoto dílu, i když nebyl špatný.

15.12.2013 | 10:45:11

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Filtr seriálů
Reklama