The Carrie Diaries 10 věcí, které můžeme od druhé řady očekávat

10 věcí, které můžeme od druhé řady očekávat

10 věcí, které můžeme od druhé řady očekávat

Premiérového dílu druhé řady s názvem „Win Some, Lose Some“ se dočkáme už za 10 dní. Zkraťte si čekání přečtením článku, ve kterém se dozvíte 10 věcí, které by se v prvním díle mohly odehrát. Článek obsahuje spoilery.


0 0
16.10.2013

10. První série skončila rozchodem Sebastiana s Carrie hned po tom, co se Sebastian zapletl s Carriinou nejlepší kamarádkou Maggie. Takže bychom neměli očekávat, že to mezi nimi bude dobré. Pravděpodobně to dospěje do bodu, kdy jeden řekne, že je do druhého pořád zamilovaný, zatímco druhý bude tvrdit, že se přes ten rozchod už dávno přenesl.

9. Carrie je oficiálně „holkou z města“ díky třem měsícům žijícím na Manhattanu. Když zamíří domů na pozdní předměstskou snídaní s jejím otcem a sestrou Dorrit, nikdy si nezapomene přinést bagetu s lososem.


8. Snídaně skončí, když jedna ze sester odhalí tajemství o té druhé jejich otci.

7. Mouse pevně věří v to, že kamarádky mají před kluky přednost a staví se na Carriinu stranu proti Maggie poté, co se zapletla se Sebastianem.

6. Mouse měla také nejlepší léto s jejím přítelem Westem. Jak přesvědčí své rodiče, že West na ni má dobrý vliv? Pravděpodobně přihlášením na více přípravných a mimoškolní hodin..

5. Zlodějka kluků Maggie hodí své pocity viny pro teď za hlavu, aby se mohla soustředit na svoji budoucnost.. Konkrétně: jak pro všechno na světě zaplatí vysokou?

4. Stanou se Donna a Carrie přítelkyněmi? Možná ne, ale budou spolu trávit čas ve městě. A bohužel, když Donna přinese do jejich bytu i něco jiného než chladničku na víno, Carrie to trochu rozruší (a z dobrého důvodu). Stráví noc každá na jiném místě.

3. Naneštěstí pro Carrie, to rozhodnutí (že stráví noc jinde) ji bude pronásledovat dlouho, protože zatímco se po městě prochází sama, ztratí něco velmi důležitého.

2. Mousina oblíbená věc na létě je dort s Americkou vlajkou, který nabízí country club. Bohužel se o tento dort stará trochu moc, což vede ke katastrofě zahrnující Mouse, Maggie, dort a bazén patřící country clubu.

1. A nakonec – všichni už víme, že se v této sérii Carrie setká s mladou Samanthou Jones a způsob, jakým se potkají, musí být snad dán osudem. Malý bonus – tyto dvě si spolu vytvoří pouto rychleji, než si dokážete představit, když Samantha na konci premiérového dílu učiní rozhodnutí, které ovlivní ji, Carrie a Walta.

Tak co na to říkáte? Těšíte se?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama