The Carrie Diaries Druhá série vítá nové postavy a více momentů se Sebastianem a Carrie!

Druhá série vítá nové postavy a více momentů se Sebastianem a Carrie!

Druhá série vítá nové postavy a více momentů se Sebastianem a Carrie!

Zdá se, že se nám v The Carrie Diaries konečně objevuje spojení s původním hitem na HBO Sex and the City. V následujícím článku se můžete dočíst více o druhé sérii, která nám začíná už skoro za měsíc.


0 0
16.9.2013

Finále první série už konečně odkázalo na postavu ze Sex and the City (dále jen SATC) Stanforda Blatche, jako na Bennettova spolubydlícího. Ale podle výkonné producentky Amy B. Harrsové Blatch není jediný. V jejím rozhovoru s The Hollywood Reporter řekla: „Vím přesně, jak bych každého z postav SATC v show představila a on zdaleka nebude tím jediným. Přijde toho víc.“

CW oznámila, že diváci se můžou těšit na další postavu z původního seriálu: Samanthu Jones, která se stane jednou z nejbližších Carriiných kamarádek. O její postavě jsme vás již detailně informovali, stejně jako o tom, že Samanthu v SATC hrála Kim Cattral.


Jestliže byla první série o zamilovávání se lidí do hlavních postav, druhá série slibuje začátek velkých zvratů a změn v Carriině mladém životě. Její horská dráha štěstí začíná, když se odstěhuje z Connecticutu do Big Apple, kde se snaží vzpamatovat z provalivší se aférky Sebastiana a její nejlepší kamarádky Maggie z minulé série, zatímco žije svůj sen ve velkém městě s Waltem. I přes problémy ale výkonná producentka Harris vidí v budoucnosti více momentů pro Sebastiana a Carrie. „Ještě to neskončilo,“ řekla při rozhovoru.

„V mnoha ohledech jsou pro sebe Sebastian a Carrie velmi dobří. Neustále ale půjdou proti sobě – a to někdy bolí.“

Máme spoustu situací, které se musí ve druhé sérii vyřešit, včetně složitosti Waltova přijetí jeho skutečné sexuality. Nacházíme se v 80. letech, kdy homosexuální vztahy a AIDS byly poměrně tabu. Jak se s tím asi Walt vypořádá? A jak to bude s Carrie, která skončila první sérii stále jako panna, na rozdíl od její sestry Dorrit? Mohla by o svoje panenství přijít se Sebastianem, i po jeho aférce s Maggie?

Máme pořád tolik otázek. Ale na odpovědi si musíme počkat ještě něco málo přes měsíc.

Mimochodem, jaký si myslíte, že budou mít nové postavy vliv na Carriin život?

Diskuze /2

popineta

nejvíc mě mrzí, že vím že carrie a sebastian nikdy neskončí happily ever after

#2 Milenka
17.9.2013 | 19:25:44
Milenka

#1 popineta: No to asi ne, ale zase na druhou stranu to mohou scénáristi natahovat i několik sérií, pokud jim tedy CW nezatne tipec a seriál neukončí..

webmaster
18.9.2013 | 18:02:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !