The Carrie Diaries
88/100 - 101×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Maggie Landers

Maggie Landers

Maggie je zmatená mladá dívka, které dělá jedno špatné rozhodnutí za druhým.

Sezóny 2
2013 - 2014

Maggie je další z Carriiných nejlepších kamarádek, ale na konci se jejich vztah značne zkomlikuje. Maggie pochází z rodiny policajtů a nikdo si jí nevážní, ani od ní nic nečeká. Takže, ač má milého přítele Walta, podvádí ho s mladým kolegou svého otce a nakonec ji kvůli tomu Walt opustí. Navíc se ukáže, že Walt je gay, což Maggie nevezme zrovna dobře. Zoufalá se nakonec vyspí se Sebastianem, který se zrovna rozešel s Carrie a to je něco, co už jí Carrie neodpustí. Na konci první řady tudíž Maggie nacházíme zničenou a osamělou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama