The Carrie Diaries Co čeká Carrie Bradshaw v budoucnu? II. část

Co čeká Carrie Bradshaw v budoucnu? II. část

Co čeká Carrie Bradshaw v budoucnu? II. část

Přinášíme vám druhý díl Carriina života v Sexu ve městě. První článek jsme končili tím, jak se Carrie Aidanovi přizná, že mu byla nevěrná a on po tomhle přiznání jejich vztah ukončí, načež u Carrie následuje řetězec krátkodobých románků.

Chcete vědět, jak to s Carrie pokračovalo? Tak čtěte dál.


0 0
27.7.2013

Carrie opět vidí Aidana na jeho a Stevově (Mirandin expřítel) otevírání baru. Po tom, co ho uvidí, si uvědomí, jak moc jí chybí a chce vše začít od začátku. Aidan není zprvu moc ochotný, ale nakonec souhlasí a dává Carrie druhou šanci.

Carrie a Aidanovo podruhé netrvá moc dlouho. Je jí hodně vzdálený a někdy je na ni zlý, čímž tím pořád platí za to, že ho podváděla. Nastěhují se k sobě a zasnoubí se jen proto, aby se pak mohli opět rozejít. Carrie totiž zjistí, že na manželství ještě není připravená a Aidan jí pořád plně nedůvěřuje.


Po Aidanovi se Carrie zaměřila na Jacka Bergera, jiného spisovatele. Jack a Carrie spolu vypadají úžasně, dokud se Jack neukáže v pravých barvách. Carriiny články se publikovaly v knize a ona se stala velmi úspěšnou. Na rozdíl od ní byl Jack vyhozen svými vydavateli a na Carrie byl rozzlobený, částečně i kvůli jejímu úspěchu. Aspoň trocha snahy by mohla jejich vztah zachránit, ale Berger se nakonec s Carrie rozešel.

V poslední sérii Carrie potká Aleksandra Petrofskyho, staršího ruského umělce. Nejdříve věří, že je to jen nějaký flirtík, ale později zjistí, že to s ní myslí hodně vážně. Dokáže to tím, že jí nabídne, aby se s ním odstěhovala do Paříže. Po dlouhém přemýšlení Carrie nakonec souhlasí. Těsně před tím, než opustí New York, se ukáže pan Božský a vypadá to, že chce vyznat Carrie svou lásku. Carrie mu ale řekne, že ji jeho hry už unavují a že ho nechce už nikdy vidět.

Carrie je v Paříži nadšená z tohoto krásného města, ale brzy se začíná nudit a cítit se zanedbávaná. Aleksandr tráví všechen svůj čas přípravami na otevření nové galerie a Carrie jen zbývá, aby se sama potulovala ulicemi Paříže. Zavolá Mirandě, aby jí řekla, jak se cítí a přitom přizná, že byla hloupá. Mezitím se pan Božský setká s Mirandou, Charlottou a Samanthou, aby se s nimi poradil, co má dělat se svojí láskou ke Carrie. Miranda ví, že Carrie v Paříži šťastná není a tak ho povzbudí, aby se tam vydal a přivezl Carrie zpět do New Yorku.

Carrie má nakonec Aleksandra plné zuby. Nechá ji na lavičce v galerii jen proto, aby se sešel s kurátorem. Po velké hádce si Carrie uvědomí, že s ním a v Paříži není šťastná a odejde od něj. Samozřejmě, že v hotelové hale potká pana Božského, který se jí přizná, že je do ní velice zamilovaný a ona je ta pravá. Přiveze ji zpět do New Yorku a seriál končí jejich svatbou a žijí spolu šťastně až do smrti.

Diskuze /1

Rico

no ve skutečnosti seriál nekončí jejich svatbou…ta se odehraje až v prvním filmu…a štastný až do smrti jsou až na konci druhého dílu :)

9.1.2014 | 15:36:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama