The Carrie Diaries Miranda Hobbes v původním seriálu

Miranda Hobbes v původním seriálu

Miranda Hobbes v původním seriálu

A máme tu další díl našeho letního speciálu. Podívejte se s námi, jak se vyvíjel život Mirandy, poslední ze čtveřice kamarádek, v Sexu ve městě.


0 0
6.9.2013

Miranda je advokátkou u firmy v New Yorku. Pevně si stojí za svým přesvědčením, že muž a žena by měli být stejní.

V prvních pár epizodách randí s Carriiným kamarádem Skipperem. U Mirandy byl vždy problém, že si pro vztah vybírala muže, kteří byli blbci. Proto také shledávala Skippera neuvěřitelně sladkým. Po několika problémech ale jejich vztah skončil.


Miranda brzy poté narazila na Steveho Bradyho, barmana v New Yorku, se kterým spala. Původně se snažila, aby to byl spíše vztah jen přes postel. Zdá se ale, že se o sebe nakonec začali zajímat víc a tak se přesunuli do fáze vztahu.

Ve svém vztahu pokračují během sérií. Během čtvrté série Miranda otěhotní (což je překvapující, protože Miranda má jen jeden funkční vaječník a Steve má jen jedno varle po operaci rakoviny varlat). Nakonec se jim na konci čtvrté série narodí Brady.

Miranda a Steve pokračovali ve vídání jiných lidí, ale od šesté série si ti dva vyznávají lásku a pak se konečně vezmou. Když show končí, Miranda, Steve a Brady žijí v bytě v Brooklynu.

Zajímaly by vás i další postavy ze seriálu Sex ve městě? Řekněte si..

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama