The City and the City
90/100 - 2×

The City and the City

Inspektor Tyador Borlů vyšetčuje vraždu Mahalia Geary, jejíž tělo bylo nalezeno pohozené na ulici s netvořeným obličejem.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC Two | 60 minut
žánr
Krimi

S01E01: Besźel

S01E01: Besźel

Když je ve městě Besźel nalezeno tělo mladé ženy, je inspektor Tyador Borlú ze skupiny Extreme Crime Squad vyšetřen vraždou spolu s důstojníkem Lizbyet Corwi.

cz sk
6.4.2018
1 hodina

Přestože detektivka Naustin předpokládá, že její vražda může být snadno vysvětlena, Borlú si všimne podivných podobností se starým případem. Tělo mladé ženy bylo nalezeno u doků Bulkyá – oblasti známé svým těsným překrýváním s městem Ul Qoma. Ačkoli Ul Qoma a Besźel zabírají stejný geografický prostor, města mají mezi sebou nebezpečný a nestálý vztah a občané jsou od dětství školeni, aby mohli prozkoumat vše v jiném městě. Commissar Gadlem si myslí, že se jedná o případ porušení – tajné policie, která nemilosrdně hlídá všechny přeshraniční zločiny. Gadlem si myslí, že by se případ měl ujmout někdo jiný, a že je pro Borlú možná příliš osobní … Ale Borlú trvá na tom, že to zvládne.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama